Amelia - en to pl_PL translation catalogue (2713 entries)

en: "I'm not a robot" checkbox
pl_PL: Pole wyboru "Nie jestem robotem"

en: "Paying now" Button Type
pl_PL: Przyciski opcji

en: "Payment Method" View
pl_PL: Widok "Metoda płatności"

en: # of Hours in appointment
pl_PL: Liczba godzin konsultacji

en: # of appointments
pl_PL: Liczba konsultacji

en: # of bookings
pl_PL: Liczba rezerwacji

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
pl_PL: „Data i godzina rezerwacji” ustawia limit na podstawie momentu dokonania rezerwacji, niezależnie od daty wizyty. „Data i godzina wizyty” ustawia limit na podstawie samego zaplanowanego terminu.

en: +more
pl_PL: Nowy pakiet

en: +{count} more
pl_PL: +{count} więcej

en: 10h
pl_PL: 10 godz

en: 10min
pl_PL: 10 min

en: 11h
pl_PL: 11 godz

en: 12h
pl_PL: 12 godz

en: 12min
pl_PL: 12 min

en: 15min
pl_PL: 12 min

en: 1 day
pl_PL: 1 dzień

en: 1 week
pl_PL: 1 tydzień

en: 1 year
pl_PL: 1 rok

en: 1h
pl_PL: 1 godz

en: 1h 30min
pl_PL: 1 godz. 30min

en: 1min
pl_PL: 1 min

en: 20min
pl_PL: 20 min

en: 2 days
pl_PL: 2 dni

en: 2 weeks
pl_PL: 2 tygodnie

en: 2 years
pl_PL: Lata

en: 2h
pl_PL: 2 godz

en: 2min
pl_PL: 2 min

en: 30min
pl_PL: 30 min

en: 3 days
pl_PL: 3 dni

en: 3 months
pl_PL: 3 miesiące

en: 3 weeks
pl_PL: 3 tygodnie

en: 3 years
pl_PL: Lata

en: 3h
pl_PL: 3 godz

en: 45min
pl_PL: 45 min

en: 4 days
pl_PL: 4 dni

en: 4 weeks
pl_PL: 4 tygodnie

en: 4h
pl_PL: 4 godz

en: 5 days
pl_PL: 5 dni

en: 5min
pl_PL: 5 min

en: 6 days
pl_PL: 6 dni

en: 6 months
pl_PL: 6 miesiecy

en: 6h
pl_PL: 6 godz

en: 8h
pl_PL: 8 godz

en: 9h
pl_PL: 9 godz

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
pl_PL: <p>Wtyczka <strong>Amelia</strong> wymaga PHP w wersji 5.5 lub nowszej.</p>

en: AM - Booking view
pl_PL: AM - Widok rezerwacji

en: AM - Catalog Booking
pl_PL: AM - Widok katalogu

en: AM - Catalog view
pl_PL: AM - Widok katalogu

en: AM - Customer Panel
pl_PL: AM – Panel Klienta

en: AM - Employee Panel
pl_PL: AM – Panel doradcy

en: AM - Events Calendar Booking
pl_PL: AM - Rezerwacja wydarzeń w kalendarzu

en: AM - Events List Booking
pl_PL: Formularz rezerwacji listy wydarzeń

en: AM - Events view
pl_PL: AM – Widok wydarzeń

en: AM - Search view
pl_PL: AM – widok wyszukiwania

en: AM - Step Booking
pl_PL: AM - Rezerwacja krokowa

en: API Key
pl_PL: Klucz API

en: API Key copied to clipboard.
pl_PL: Klucz API skopiowany do schowka.

en: API base URL:
pl_PL: Podstawowy URL API:

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
pl_PL: Depozyt procentowy jest obliczany na podstawie całkowitej ceny rezerwacji. Stała kwota może być pomnożona przez liczbę osób lub zastosowana jako jedna łączna kwota.

en: A server error occurred. Please try again later.
pl_PL: Wystąpił błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
pl_PL: Pojedyncza rezerwacja może obejmować wielu uczestników (miejsc).

en: About
pl_PL: O

en: About Event
pl_PL: O tym wydarzeniu

en: About Package
pl_PL: Dodaj pakiet

en: About Service
pl_PL: Dodaj usługę

en: About this Event
pl_PL: O tym wydarzeniu

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
pl_PL: Akceptuj płatności za rezerwacje i usługi za pośrednictwem PayPal.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
pl_PL: Akceptuj płatności bezproblemowo za pośrednictwem bramki płatności Mollie.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
pl_PL: Akceptuj płatności za pośrednictwem Razorpay, idealne dla indyjskich firm.

en: Account ID
pl_PL: Ilość

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Action-based notification
pl_PL: Powiadomienie oparte na działaniu

en: Action Triggered
pl_PL: Akcja wywołana

en: Actions
pl_PL: Działania

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: Activate with Envato
pl_PL: Aktywuj za pomocą Envato

en: Activated with Envato
pl_PL: Aktywowane z pomocą Envato

en: Activation
pl_PL: Aktywacja

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add Attendee
pl_PL: Dodaj uczestnika

en: Add Break
pl_PL: Dodaj przerwę

en: Add Coupon
pl_PL: Dodaj kupon

en: Add Customer
pl_PL: Dodaj klienta

en: Add Date
pl_PL: Dodaj datę

en: Add Date Range
pl_PL: Dodaj zakres dat

en: Add Day Off
pl_PL: Dodaj dzień wolny

en: Add Extra
pl_PL: Dodaj dodatki

en: Add Google Map API Key to show Google static map on "Locations" page.
pl_PL: Dodaj klucz API Map Google, aby wyświetlić statyczną mapę Google na stronie "Lokalizacje".

en: Add Period
pl_PL: Dodaj okres

en: Add Pricing Category
pl_PL: Dodaj kategorię cenową

en: Add Special Day
pl_PL: Dodaj dzień specjalny

en: Add Webhook
pl_PL: Dodaj webhook

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
pl_PL: Dodaj kod śledzenia Google Analytics do swojej strony rezerwacji, aby uzyskać wgląd w zachowanie odwiedzających.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
pl_PL: Dodaj URL przekierowania na wypadek, gdy klient próbuje zarezerwować termin, który jest już zajęty.

en: Add appointment
pl_PL: Dodaj spotkanie

en: Add category
pl_PL: Dodaj kategorię

en: Add day off
pl_PL: Dodaj dzień wolny

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
pl_PL: Dodaj element (przycisk, link…) ID, który ręcznie załaduje zawartość shortcode amelii

en: Add event attendees
pl_PL: Dodaj uczestników wydarzenia

en: Add extra
pl_PL: Dodaj więcej

en: Add more Appointments
pl_PL: Dodaj więcej wizyt

en: Add option
pl_PL: Dodaj opcję

en: Add period
pl_PL: Dodaj okres

en: Add rule
pl_PL: Dodaj regułę

en: Add services
pl_PL: Dodaj usługi

en: Add special day
pl_PL: Dodaj specjalny dzień

en: Add to Calendar
pl_PL: Dodaj do kalendarza

en: Add to calendar
pl_PL: Dodaj do kalendarza

en: Add tracking
pl_PL: Dodaj śledzenie

en: Add work hours
pl_PL: Dodaj godziny pracy

en: Additional people
pl_PL: Dodatkowe osoby

en: Address
pl_PL: Adres

en: Admin
pl_PL: Wydarzenie anulowane przez administratora

en: After
pl_PL: Po

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
pl_PL: Po aktywacji konta subskrybenci zostaną utworzeni jako klienci w Amelia

en: After with space
pl_PL: Po z spacją

en: Agencies
pl_PL: Agencje

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All Locations
pl_PL: Wszystkie lokalizacje

en: All Services
pl_PL: Wszystkie usługi

en: All appointments are selected
pl_PL: Wszystkie wizyty zostały wybrane

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
pl_PL: Wszystkie wizyty zostaną zaplanowane ze statusem wybranym tutaj.

en: All appointments will be selected later
pl_PL: Wszystkie wizyty zostaną wybrane później

en: All assigned services
pl_PL: Wszystkie przypisane usługi

en: All bookings
pl_PL: Średnia liczba rezerwacji

en: All customers
pl_PL: Wszyscy klienci

en: All employees
pl_PL: Wszyscy doradcy

en: All events
pl_PL: Wszystkie szkolenia

en: All extras
pl_PL: Wszystkie dodatki

en: All locations
pl_PL: Wszystkie lokalizacje

en: All packages
pl_PL: Wszystkie pakiety

en: All services
pl_PL: Wszystkie usługi

en: All services are booked separately.
pl_PL: Wszystkie usługi są rezerwowane osobno.

en: All slots are selected
pl_PL: Wszystkie przedziały są zaznaczone

en: All tickets have already been scanned
pl_PL: Wszystkie bilety zostały już zeskanowane

en: Allow additional people
pl_PL: Zezwól na dodatkowe osoby

en: Allow admin to book appointment at any time
pl_PL: Zezwól administratorowi na rezerwację wizyty w dowolnym momencie

en: Allow admin to book over an existing appointment
pl_PL: Zezwól administratorowi na rezerwację w czasie istniejącej wizyty

en: Allow booking above maximum capacity
pl_PL: Zezwalaj na rezerwację powyżej maksymalnej pojemności

en: Allow booking below minimum capacity
pl_PL: Zezwalaj na rezerwację poniżej minimalnej pojemności

en: Allow booking without a prior login
pl_PL: Zezwól na rezerwację bez wcześniejszego logowania

en: Allow bringing more people
pl_PL: Zezwól na przyprowadzanie większej liczby osób

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
pl_PL: Zezwól klientom na zabezpieczenie rezerwacji częściowymi płatnościami.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
pl_PL: Pozwól klientom i pracownikom szybko logować się za pomocą konta Facebook, co przyspiesza, upraszcza i zabezpiecza proces logowania.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
pl_PL: Pozwól klientom i pracownikom szybko logować się za pomocą konta Google, co przyspiesza, upraszcza i zabezpiecza proces logowania.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
pl_PL: Pozwól klientom rezerwować wiele usług w ramach jednej transakcji dla usprawnienia obsługi.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
pl_PL: Pozwól klientom rezerwować powtarzające się wizyty z możliwością dostosowania częstotliwości.

en: Allow customers to cancel packages
pl_PL: Pozwól klientom anulować pakiety

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
pl_PL: Pozwól klientom zobaczyć innych uczestników

en: Allow customers to delete their profile
pl_PL: Pozwól klientom usunąć swój profil

en: Allow customers to pay full amount
pl_PL: Pozwól klientom zapłacić pełną kwotę

en: Allow customers to pay total appointment amount
pl_PL: Zezwól klientom na opłacenie całkowitej kwoty za wizytę

en: Allow customers to pay total event amount
pl_PL: Zezwól klientom na opłacenie całkowitej kwoty za wydarzenie

en: Allow customers to reschedule their own appointments
pl_PL: Pozwól klientom na przełożenie własnych spotkań

en: Allow customers to see other attendees
pl_PL: Pozwól klientom zobaczyć innych uczestników

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
pl_PL: Pozwól pracownikom łatwo zarządzać wizytami i wydarzeniami. Dostosuj kolory do swojej marki, aby poprawić użyteczność.

en: Allow multiple bookings per customer
pl_PL: Zezwól na wielokrotne rezerwacje na klienta

en: Allow payment via Payment Link
pl_PL: Zezwól na płatność za pomocą linku płatniczego

en: Allow the same customer to book more than once
pl_PL: Pozwól temu samemu klientowi dokonać więcej niż jednej rezerwacji

en: Alpha sender ID
pl_PL: Identyfikator nadawcy Alpha

en: Already have an account?
pl_PL: Posiadasz już konto?

en: Also cancel and delete future events
pl_PL: Anuluj i usuń także przyszłe wydarzenia

en: Also cancel future events
pl_PL: Anuluj także przyszłe wydarzenia

en: Also delete future events
pl_PL: Usuń także przyszłe wydarzenia

en: Also open future events
pl_PL: Otwórz także przyszłe wydarzenia

en: Amelia - Booking view
pl_PL: Amelia - Widok rezerwacji

en: Amelia - Catalog Booking
pl_PL: Amelia - Widok katalogu

en: Amelia - Catalog view
pl_PL: Amelia - Widok katalogu

en: Amelia - Customer Panel
pl_PL: Amelia - Panel Klienta

en: Amelia - Employee Panel
pl_PL: Amelia - Panel doradcy

en: Amelia - Events
pl_PL: Amelia - Wydarzenia

en: Amelia - Events Calendar
pl_PL: Amelia - Kalendarz wydarzeń

en: Amelia - Events List
pl_PL: Amelia - Wydarzenia

en: Amelia - Search view
pl_PL: Amelia - Widok wyszukiwania

en: Amelia - Step-By-Step Booking
pl_PL: Amelia - Rezerwacja krok po kroku

en: Amelia Add to calendar page
pl_PL: Amelia Dodaj do kalendarza

en: Amelia Profile Settings
pl_PL: Ustawienia profilu Amelia

en: Amelia Users Settings
pl_PL: Ustawienia użytkowników Amelia

en: Amount
pl_PL: Ilość

en: Amount:
pl_PL: Ilość:

en: An email with details of your booking has been sent to you.
pl_PL: E-mail ze szczegółami został do Ciebie wysłany.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
pl_PL: Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować ponownie później.

en: Any
pl_PL: Który

en: Any Employee
pl_PL: Dowolny doradca

en: Any Employee Option Visibility:
pl_PL: Dowolna widoczność opcji dla pracowników:

en: Any Location
pl_PL: Dowolna lokalizacja

en: Apple Calendar
pl_PL: Kalendarz Google

en: Apple Calendar (Personal)
pl_PL: Kalendarz Apple (osobisty)

en: Application (client) ID
pl_PL: ID aplikacji (klienta)

en: Application fee amount (%)
pl_PL: Kwota opłaty aplikacyjnej (%)

en: Applied for all assigned services
pl_PL: Zastosowane do wszystkich przypisanych usług

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
pl_PL: Zastosuj ustawienia „Zamknięte rezerwacje” do wszystkich cyklicznych wydarzeń

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
pl_PL: Zastosuj ustawienia „Otwarte rezerwacje” do wszystkich cyklicznych wydarzeń

en: Apply Changes to Events
pl_PL: Zastosuj zmiany do wydarzeń

en: Apply on
pl_PL: Zastosuj do wszystkich dni

en: Apply this to all recurring events
pl_PL: Zastosuj to do wszystkich wydarzeń cyklicznych

en: Apply to All Days
pl_PL: Zastosuj do wszystkich dni

en: Apply to all days
pl_PL: Zastosuj do wszystkich dni

en: Apply to future recurring events
pl_PL: Zastosuj do przyszłych powtarzających się wydarzeń

en: Appointment
pl_PL: Konsultacja

en: Appointment Canceled
pl_PL: Konsultacja anulowana

en: Appointment Date:
pl_PL: Wybierz datę konsultacji:

en: Appointment ID
pl_PL: Identyfikator konsultacji

en: Appointment Info
pl_PL: Informacje dotyczące konsultacji

en: Appointment Repeats
pl_PL: Powtarzanie wizyty

en: Appointment booked
pl_PL: Terminy do rezerwacji

en: Appointment can't be rescheduled
pl_PL: Nie można zmienić terminu konsultacji

en: Appointment deposit
pl_PL: Depozyt na konsultacje

en: Appointment details
pl_PL: Szczegóły wizyty

en: Appointment has been created.
pl_PL: Wizyta została utworzona.

en: Appointment has been deleted
pl_PL: Konsultacja została usunięta

en: Appointment has been deleted.
pl_PL: Wizyta została usunięta.

en: Appointment has been rescheduled
pl_PL: Konsultacja została przełożona

en: Appointment has been saved
pl_PL: Konsultacja została zapisana

en: Appointment has been updated.
pl_PL: Wizyta została zaktualizowana.

en: Appointment information
pl_PL: Informacje o wizycie

en: Appointment is removed from the cart.
pl_PL: Konsultacja została usunięta.

en: Appointment not found.
pl_PL: Nie znaleziono wizyty.

en: Appointment note
pl_PL: Notatka dotycząca wizyty

en: Appointment note has been updated.
pl_PL: Notatka dotycząca spotkania została zaktualizowana.

en: Appointment notes
pl_PL: Notatki konsultacji

en: Appointment price
pl_PL: Cena konsultacji

en: Appointment space name
pl_PL: Nazwa przestrzeni spotkania

en: Appointment status
pl_PL: Status spotkania

en: Appointment status has been changed to
pl_PL: Zmiana statusu konsultacji na

en: Appointments
pl_PL: Konsultacje

en: Appointments booked
pl_PL: Terminy do rezerwacji

en: Appointments from the first package expire on:
pl_PL: Konsultacje w tej usłudze

en: Appointments in this package
pl_PL: Konsultacje w tej usłudze

en: Appointments in this service
pl_PL: Konsultacje w tej usłudze

en: Appointments to book
pl_PL: Terminy do rezerwacji

en: Approved
pl_PL: Akceptacja

en: Are you sure? This action can't be undone.
pl_PL: Czy jesteś pewien? Tej operacji nie można cofnąć.

en: Are you sure you want to block this customer?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tego klienta?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
pl_PL: Czy na pewno chcesz anulować i usunąć to wydarzenie?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
pl_PL: Jesteś pewny że chcesz anulować?

en: Are you sure you want to cancel this event?
pl_PL: Czy na pewno chcesz anulować to wydarzenie?

en: Are you sure you want to cancel this package?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten pakiet?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
pl_PL: Czy na pewno chcesz anulować swój udział?

en: Are you sure you want to close this event?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zamknąć to wydarzenie?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć wybranego uczestnika?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć wybranych uczestników?

en: Are you sure you want to delete these items?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę konsultację?

en: Are you sure you want to delete this category?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę kategorię

en: Are you sure you want to delete this coupon?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten kupon rabatowy?

en: Are you sure you want to delete this customer?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tego klienta?

en: Are you sure you want to delete this employee?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tego doradcę?

en: Are you sure you want to delete this event?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć to wydarzenie?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę rezerwację wydarzenia?

en: Are you sure you want to delete this location?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć to wydarzenie?

en: Are you sure you want to delete this notification?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć to powiadomienie?

en: Are you sure you want to delete this package?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten pakiet?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę rezerwację pakietu?

en: Are you sure you want to delete this resource?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę usługę?

en: Are you sure you want to delete this service?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę usługę?

en: Are you sure you want to delete this tax?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć dodatki

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć swój profil? Utracisz dostęp do wszystkich swoich rezerwacji i dostępu do panelu klienta.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zduplikować tę konsultację?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zduplikować tę kategorię?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
pl_PL: Czy na pewno chcesz powielić ten kupon rabatowy?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zduplikować tego doradcę?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
pl_PL: Czy na pewno chcesz powielić to wydarzenie?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zduplikować tę lokalizację?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zduplikować ten pakiet?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zduplikować tę usługę?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zduplikować tę usługę?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
pl_PL: Czy na pewno chcesz ukryć ten kupon rabatowy?

en: Are you sure you want to hide this employee?
pl_PL: Czy na pewno chcesz ukryć tego doradcę?

en: Are you sure you want to hide this event?
pl_PL: Czy na pewno chcesz ukryć to wydarzenie?

en: Are you sure you want to hide this location?
pl_PL: Czy na pewno chcesz ukryć tę lokalizację?

en: Are you sure you want to hide this package?
pl_PL: Czy na pewno chcesz ukryć ten pakiet?

en: Are you sure you want to hide this resource?
pl_PL: Czy na pewno chcesz ukryć tę usługę?

en: Are you sure you want to hide this service?
pl_PL: Czy na pewno chcesz ukryć tę usługę?

en: Are you sure you want to hide this tax?
pl_PL: Czy na pewno chcesz ukryć ten pakiet?

en: Are you sure you want to open this event?
pl_PL: Czy na pewno chcesz otworzyć to wydarzenie?

en: Are you sure you want to refund this payment?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę płatność?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zresetować ustawienia formularza?

en: Are you sure you want to show this coupon?
pl_PL: Czy na pewno chcesz pokazać ten kupon rabatowy?

en: Are you sure you want to show this employee?
pl_PL: Czy na pewno chcesz pokazać tego doradcę?

en: Are you sure you want to show this location?
pl_PL: Czy na pewno chcesz ukryć tę lokalizację?

en: Are you sure you want to show this package?
pl_PL: Czy na pewno chcesz pokazać ten pakiet?

en: Are you sure you want to show this resource?
pl_PL: Czy na pewno chcesz pokazać tę usługę?

en: Are you sure you want to show this service?
pl_PL: Czy na pewno chcesz pokazać tę usługę?

en: Are you sure you want to show this tax?
pl_PL: Czy na pewno chcesz pokazać ten pakiet?

en: Are you sure you want to unblock this customer?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tego klienta?

en: Assigned
pl_PL: Przypisane

en: Assigned Services
pl_PL: Przypisane usługi

en: Attachment
pl_PL: Załącznik

en: Attachment upload path
pl_PL: Ścieżka przesyłania załączników

en: Attendee
pl_PL: Wydarzenie odwołane przez uczestnika

en: Attendee Asc
pl_PL: Uczestnik (rosnąco)

en: Attendee Desc
pl_PL: Uczestnik (malejąco)

en: Attendee code
pl_PL: Kod uczestnika

en: Attendee has been saved
pl_PL: Uczestnik został zapisany

en: Attendee have been deleted
pl_PL: Uczestnik został usunięty

en: Attendee have not been deleted
pl_PL: Uczestnik nie został usunięty

en: Attendees
pl_PL: Uczestnicy

en: Attendees Allowed
pl_PL: Kod uczestnika

en: Attendees Export Format
pl_PL: Format eksportu uczestników

en: Attendees have been deleted
pl_PL: Uczestnicy zostali usunięci

en: Attendees have not been deleted
pl_PL: Uczestnicy nie zostali usunięci

en: Auto-Reply Message
pl_PL: Wiadomość automatycznej odpowiedzi

en: Auto-fill your details using:
pl_PL: Automatyczne wypełnianie danych za pomocą:

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
pl_PL: Automatycznie obliczaj i stosuj podatki dla bezproblemowej zgodności i dokładnego rozliczania.

en: Automatically create Amelia Customer user
pl_PL: Automatycznie utwórz użytkownika Amelia Customer

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
pl_PL: Automatycznie utwórz użytkownika Amelia Customer

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
pl_PL: Automatycznie twórz spotkania Zoom dla rezerwacji i powiadamiaj klientów oraz pracowników.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
pl_PL: Automatycznie aktualizuj status rezerwacji na "Zatwierdzony" po pomyślnym dokonaniu płatności przez link płatniczy.

en: Availability
pl_PL: Dostępność

en: Available
pl_PL: Dostępny

en: Available from Pro license
pl_PL: Dostępne zdjęcia

en: Available from Standard license
pl_PL: Dostępne zdjęcia

en: Available from Starter license
pl_PL: Dostępne zdjęcia

en: Available in Elite licence
pl_PL: Dostępne w pakiecie

en: Available in package
pl_PL: Dostępne w pakiecie

en: Away
pl_PL: Niedostępny

en: Back
pl_PL: Cofnij

en: Back to
pl_PL: Powrót do

en: Back to appointments
pl_PL: Powrót do konsultacji

en: Back to packages
pl_PL: Powrót do pakietów

en: Back to recurring settings
pl_PL: Pokaż powtarzające się szkolenia

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Background Gradient Angle
pl_PL: Kąt gradientu tła

en: Background Gradient Color 1
pl_PL: Kolor gradientu tła 1

en: Background Gradient Color 2
pl_PL: Kolor gradientu tła 2

en: Badge
pl_PL: Odznaka

en: Badge color
pl_PL: Kolor odznaki

en: Badge label
pl_PL: Etykieta odznaki

en: Balance
pl_PL: Saldo

en: Base Price:
pl_PL: Cena podstawowa:

en: Beauty
pl_PL: Uroda

en: Before
pl_PL: Przed

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
pl_PL: Przed włączeniem opcji cyklicznej upewnij się, że wszystkie wymagane pola są ustawione, w tym usługa, pracownik, data, godzina i lokalizacja (jeśli dotyczy).

en: Before with space
pl_PL: Przed z spacją

en: Begins
pl_PL: Zaczyna się

en: Birthday
pl_PL: Urodziny

en: Block
pl_PL: Blok

en: Block customer
pl_PL: Zablokuj klienta

en: Book
pl_PL: Rezerwacja

en: Book Appointment
pl_PL: Rezerwuj konsultację

en: Book Now
pl_PL: Rezerwuj teraz

en: Book Package
pl_PL: Zarezerwuj pakiet

en: Book This Package
pl_PL: Zarezerwuj pakiet

en: Book This Service
pl_PL: Zapisz się na wydarzenie

en: Book another
pl_PL: Rezerwuj teraz

en: Book event
pl_PL: Zarezerwuj wydarzenie

en: Book next appointment
pl_PL: Umów się na następną konsultacje

en: Book now
pl_PL: Rezerwuj teraz

en: Book subtab name
pl_PL: Nazwa podkarty „Rezerwacja”

en: Book this event
pl_PL: Zapisz się na wydarzenie

en: Booked
pl_PL: Zarezerwowane

en: Booked Appointments
pl_PL: Zarezerwowane terminy

en: Booking
pl_PL: Rezerwacja

en: Booking #{count}
pl_PL: Rezerwacja #{count}

en: Booking Appointment
pl_PL: Rezerwacja wydarzenia

en: Booking Closes
pl_PL: Koniec rezerwacji

en: Booking Closes Asc
pl_PL: Zamykanie rezerwacji rosnąco

en: Booking Closes Desc
pl_PL: Zamykanie rezerwacji malejąco

en: Booking Details
pl_PL: Szczegóły rezerwacji

en: Booking Form
pl_PL: Formularz rezerwacji katalogu

en: Booking Forms 1.0
pl_PL: Formularze rezerwacji 1.0

en: Booking ID
pl_PL: Rezerwacja

en: Booking Opens
pl_PL: Początek rezerwacji

en: Booking Opens Asc
pl_PL: Otwarcie rezerwacji rosnąco

en: Booking Opens Desc
pl_PL: Otwarcie rezerwacji malejąco

en: Booking Overview
pl_PL: Przegląd rezerwacji

en: Booking added
pl_PL: Rezerwacja dodana

en: Booking can't be canceled
pl_PL: Rezerwacji nie można anulować

en: Booking canceled
pl_PL: Rezerwacja anulowana

en: Booking closes
pl_PL: Rezerwacja zamknięta

en: Booking closes when event starts
pl_PL: Koniec zapisów w momencie rozpoczęcia wydarzenia

en: Booking form on customer profile enabled
pl_PL: Formularz rezerwacji na profilu klienta włączony

en: Booking form on employee profile enabled
pl_PL: Formularz rezerwacji na profilu pracownika włączony

en: Booking form tab enabled
pl_PL: Zakładka formularza rezerwacyjnego włączona

en: Booking form type
pl_PL: Typ formularza rezerwacyjnego

en: Booking form type on employee profile page
pl_PL: Typ formularza rezerwacyjnego na stronie profilu pracownika

en: Booking has been updated.
pl_PL: Rezerwacja została zaktualizowana.

en: Booking is canceled
pl_PL: Rezerwacja anulowana

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
pl_PL: Nie można dezaktywować wtyczki. Spróbuj ponownie później.

en: Booking is unavailable
pl_PL: Rezerwacja jest niedostępna

en: Booking not found
pl_PL: Początek rezerwacji

en: Booking not paid
pl_PL: Początek rezerwacji

en: Booking on employee page tab name
pl_PL: Rezerwacja na karcie strony pracownika

en: Booking opens
pl_PL: Rezerwacja otwarta

en: Booking opens immediately
pl_PL: Zapisy możliwe natychmiast

en: Booking price
pl_PL: Cena rezerwacji

en: Booking rescheduled
pl_PL: Rezerwacja przełożona

en: Booking source
pl_PL: Źródło rezerwacji

en: Booking start
pl_PL: Początek rezerwacji

en: Booking status changed
pl_PL: Status rezerwacji zmieniony

en: Booking status has been changed to
pl_PL: Status rezerwacji został zmieniony na

en: Booking tab name
pl_PL: Nazwa zakładki rezerwacji

en: Booking type
pl_PL: Typ rezerwacji

en: Bookings
pl_PL: Rezerwacje

en: Break Hours
pl_PL: Godziny przerwy

en: Breaks
pl_PL: Przerwy

en: Bringing Anyone With You
pl_PL: Zabierasz kogoś ze sobą?

en: Bringing anyone with you?
pl_PL: Zabierasz kogoś ze sobą?

en: Buffer Time
pl_PL: Czas na przygotowanie się

en: Buffer Time After: {value}
pl_PL: Czas buforowy po: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
pl_PL: Czas buforowy przed: {value}

en: Buffer time after
pl_PL: Czas buforowy po

en: Buffer time before
pl_PL: Czas buforowy przed

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
pl_PL: Pakietuj wiele wizyt lub usług po obniżonych cenach, aby zachęcić klientów do rezerwacji większej liczby.

en: Busy
pl_PL: Zajęty

en: Button Type
pl_PL: Przyciski opcji

en: Buttons
pl_PL: Przyciski

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
pl_PL: Rezerwując ten przedział czasowy, zarezerwujesz wizytę na istniejącą grupową wizytę!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
pl_PL: Kontynuując, ustawisz wizytę na przedział czasowy, który już ma istniejącą wizytę!

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
pl_PL: Podając swój numer telefonu, zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości przez WhatsApp

en: Calculated
pl_PL: Obliczone

en: Calculated package price
pl_PL: Obliczona cena pakietu

en: Calendar
pl_PL: Kalendarz

en: Camera not supported by this browser.
pl_PL: Kamera nie jest obsługiwana przez tę przeglądarkę.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
pl_PL: Odmowa dostępu do kamery. Proszę zezwolić na dostęp do kamery i spróbować ponownie.

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Cancel Appointment
pl_PL: Anuluj wizytę

en: Cancel Event
pl_PL: Odwołaj wydarzenie

en: Cancel Package
pl_PL: Zarządzaj językami

en: Cancel and Delete
pl_PL: Anuluj i usuń

en: Cancel following
pl_PL: Anuluj obserwowanie

en: Canceled
pl_PL: Anulowano

en: Canceled By Admin
pl_PL: Anulowane przez administratora

en: Canceled By Attendee
pl_PL: Anulowane przez uczestnika

en: Cancelled
pl_PL: Anulowane

en: Capacity
pl_PL: Ilość uczestników

en: Capacity:
pl_PL: Ilość uczestników:

en: Card
pl_PL: Przyciski opcji

en: Card number
pl_PL: Numer karty

en: Card payment
pl_PL: Płatność kartą

en: Cards
pl_PL: Karty

en: Carrier:
pl_PL: Operator:

en: Cart
pl_PL: Koszyk

en: Cart appointments details
pl_PL: Konsultacje grupowe

en: Cart description
pl_PL: Opis wydarzenia

en: Catalog
pl_PL: Katalog

en: Catalog Booking
pl_PL: Formularz rezerwacji katalogu

en: Catalog Booking Form
pl_PL: Formularz rezerwacji katalogu

en: Catalog Package
pl_PL: Katalog pakietów

en: Catalog Service
pl_PL: Katalog usług

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Categories positions updated successfully.
pl_PL: Pozycje kategorii zostały pomyślnie zaktualizowane.

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Category:
pl_PL: Kategoria:

en: Category ID
pl_PL: ID kategorii

en: Category Input Field
pl_PL: Nazwa lokalizacji

en: Category has been created.
pl_PL: Kategoria została utworzona.

en: Category has been deleted.
pl_PL: Kategoria została usunięta.

en: Category has been updated.
pl_PL: Kategoria została zaktualizowana.

en: Category name
pl_PL: Nazwa kategorii

en: Change Password
pl_PL: Zmień hasło

en: Change group status
pl_PL: Zmień status grupy

en: Charge type
pl_PL: Typ opłaty

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
pl_PL: Sprawdź imię i nazwisko klienta pod kątem istniejącego adresu email podczas rezerwacji

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby wygenerować link do płatności.<br> Aby dołączyć go do powiadomienia, dodaj symbol zastępczy linku do płatności.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
pl_PL: Zaznacz jeśli chcesz aby klient<br/>otrzymał e-mail ze szczegółami o tej konsultacji.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
pl_PL: Zaznacz jeśli chcesz aby klient<br/>otrzymał e-mail ze szczegółami o tej konsultacji.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
pl_PL: Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby kwota zaliczki<br> była mnożona przez liczbę<br> osób, które klienci dodają w sekcji<br> „Czy przyprowadzasz kogoś ze sobą?”.

en: Check this option if you want to create recurring appointments
pl_PL: Zaznacz jeśli chcesz utworzyć cykliczne konsultacje

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
pl_PL: Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby<br> klienci mieli możliwość wyboru,<br> czy zapłacą pełną kwotę,<br> czy tylko zaliczkę. Jeśli opcja nie jest zaznaczona,<br> klienci będą mieli do wyboru tylko zaliczkę<br> jako opcję płatności.

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
pl_PL: Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby klienci mieli możliwość wyboru, czy zapłacą pełną kwotę, czy tylko zaliczkę. Jeśli opcja nie jest zaznaczona, klienci będą mogli zapłacić tylko zaliczkę podczas procesu rezerwacji.

en: Check your email
pl_PL: Wpisz swój e-mail

en: Checkbox
pl_PL: Pole wyboru

en: Checked in
pl_PL: Zameldowano

en: Checkout
pl_PL: Finalizacja zakupu

en: Choose Apple Calendar
pl_PL: Wybierz Kalendarz Apple

en: Choose Category
pl_PL: Wybierz kategorię

en: Choose Date and Time
pl_PL: Wybierz datę i godzinę

en: Choose Package
pl_PL: Wybierz pakiet

en: Choose Service
pl_PL: Wybierz usługę

en: Choose a Form
pl_PL: Wybierz formularz

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
pl_PL: Wybierz formularz, który chcesz dostosować. Formularz Step-by-Step 2.0 to nowa i ulepszona wersja, która zapewnia lepszy design i doświadczenie użytkownika, a także lepszą szybkość.

en: Choose a group service
pl_PL: Wybierz usługę grupową

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
pl_PL: Wybierz, jak Amelia sugeruje alternatywną datę, gdy wybrana powtarzająca się data nie ma dostępnych przedziałów czasowych.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
pl_PL: Wybierz sposób przesyłania danych z pól niestandardowych w rezerwacjach grupowych.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
pl_PL: Wybierz sposób obsługi płatności za cykliczne wizyty. Jeśli płatność jest pobierana tylko za pierwszą, pozostałe wizyty są opłacane na miejscu.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
pl_PL: Wybierz sposób rezerwacji cyklicznych wizyt. 'Wyłączone' wyłącza cykliczne rezerwacje, podczas gdy 'Wszystkie' pozwala klientom wybierać spośród dostępnych opcji cykliczności.

en: Choose layout version
pl_PL: Wybierz usługę grupową

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
pl_PL: Wybierz format faktury, który będzie używany w powiadomieniach i panelu klienta.

en: Choose time you want to repeat appointment
pl_PL: Wybierz czas, kiedy chcesz powtórzyć wizytę

en: Choose when the repeating ends
pl_PL: Wybierz, kiedy kończy się powtarzanie

en: Choosing layout of first step in step by step form
pl_PL: Wybór układu pierwszego kroku w formularzu krok po kroku

en: Class
pl_PL: Klasa

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Clear filters
pl_PL: Wyczyść filtry

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
pl_PL: Kliknij „Konfiguruj”, aby edytować tekst, który pojawi się, gdy ten symbol zastępczy zostanie użyty w powiadomieniach.

en: Click + Service below to get started.
pl_PL: Kliknij + Usługa poniżej, aby rozpocząć.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
pl_PL: Kliknij w link aktywacyjny w e-mailu, który wysłaliśmy do

en: Click to upload
pl_PL: Kliknij, aby przesłać

en: Client ID
pl_PL: ID klienta

en: Client Time:
pl_PL: Czas klienta:

en: Client secret
pl_PL: Tajny klucz klienta

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Close Event
pl_PL: Zamknij wydarzenie

en: Close Event after certain minimum is reached
pl_PL: Zamknij wydarzenie po osiągnięciu określonego minimum

en: Close event when minimum capacity is reached
pl_PL: Zamknij wydarzenie, gdy osiągnięta zostanie minimalna liczba uczestników

en: Closed
pl_PL: Zapisy zamknięte

en: Closes at
pl_PL: Zamknięcie o

en: Closes on
pl_PL: Zamknięcie w

en: Closes on:
pl_PL: Koniec od:

en: Code
pl_PL: Kod

en: Collapse all
pl_PL: Zwiń wszystko

en: Collapse menu
pl_PL: Zwiń menu

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Colors
pl_PL: Kolorystyka wydarzenia:

en: Colors & Fonts
pl_PL: Kolory & czcionki

en: Comma-dot
pl_PL: Przecinek-kropka

en: Comma (,)
pl_PL: Przecinek (,)

en: Company
pl_PL: Firma

en: Company Days off
pl_PL: Firmowe dni wolne

en: Company Email:
pl_PL: Nazwa firmy

en: Company Phone:
pl_PL: Telefon firmy

en: Company VAT number
pl_PL: Numer VAT firmy

en: Company address
pl_PL: Adres firmy

en: Company days off
pl_PL: Dni wolne od pracy

en: Company email
pl_PL: Nazwa firmy

en: Company name
pl_PL: Nazwa firmy

en: Company phone
pl_PL: Telefon firmy

en: Company website
pl_PL: Strona www firmy

en: Compared to previous range
pl_PL: W porównaniu z poprzednim zakresem

en: Complete booking with payment
pl_PL: Zakończ rezerwację z płatnością

en: Complete booking without payment
pl_PL: Zakończ rezerwację bez płatności

en: Completed
pl_PL: Zakończona

en: Configure
pl_PL: Potwierdź

en: Configure notifications for waiting list updates
pl_PL: Skonfiguruj powiadomienia o aktualizacjach listy oczekujących

en: Configure placeholder
pl_PL: Skonfiguruj znacznik

en: Configure the cart appointments details placeholder.
pl_PL: Skonfiguruj symbol zastępczy dla szczegółów wizyt w koszyku.

en: Configure the group appointment details placeholder.
pl_PL: Skonfiguruj symbol zastępczy dla szczegółów wizyty grupowej.

en: Configure the group event details placeholder.
pl_PL: Skonfiguruj symbol zastępczy dla szczegółów wydarzenia grupowego.

en: Configure the package appointments details placeholder.
pl_PL: Skonfiguruj symbol zastępczy dla szczegółów wizyt w pakiecie.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
pl_PL: Skonfiguruj symbol zastępczy dla szczegółów cyklicznych wizyt.

en: Confirm
pl_PL: Potwierdź

en: Congratulations
pl_PL: Gratulacje

en: Congratulations!
pl_PL: Gratulacje!

en: Connect
pl_PL: Połączyć

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
pl_PL: Łącz API bez wysiłku, aby uzyskać płynne, zintegrowane przepływy pracy.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
pl_PL: Połącz Kalendarze Apple, aby synchronizować swoje osobiste i zawodowe wydarzenia oraz wydarzenia swoich pracowników.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
pl_PL: Połącz Kalendarze Google, aby synchronizować swoje osobiste i zawodowe wydarzenia oraz wydarzenia swoich pracowników.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
pl_PL: Połącz Kalendarze Outlook, aby synchronizować swoje osobiste i zawodowe wydarzenia oraz wydarzenia swoich pracowników.

en: Connect to Apple Calendar
pl_PL: Połącz z Kalendarzem Apple

en: Connect to your personal Apple Calendar
pl_PL: Połącz z osobistym Kalendarzem Apple

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
pl_PL: Połącz się z aplikacjami internetowymi, aby zautomatyzować wiadomości i wysyłać aktualizacje na niestandardowe adresy URL.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
pl_PL: Połącz swój Kalendarz Google, aby<br/>po zaplanowaniu spotkania mógł zostać automatycznie dodany<br/>do Kalendarza Google.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
pl_PL: Połącz swoje osobiste konto Zoom, aby organizować wirtualne spotkania i czaty.

en: Connected
pl_PL: Połączono

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
pl_PL: Połączenie z Kalendarzem Apple jest niedostępne. Proszę skontaktować się z administratorem w celu uzyskania pomocy.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
pl_PL: Połączenie z Kalendarzem Google jest niedostępne. Proszę skontaktować się z administratorem w celu uzyskania pomocy.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
pl_PL: Połączenie z Kalendarzem Outlook jest niedostępne. Proszę skontaktować się z administratorem w celu uzyskania pomocy.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
pl_PL: Połączenie ze Stripe jest niedostępne. Proszę skontaktować się z administratorem w celu uzyskania pomocy.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
pl_PL: Połączenie z Zoom nie jest dostępne. Proszę skontaktować się z administratorem w celu uzyskania pomocy.

en: Consulting
pl_PL: Konsulting

en: Content
pl_PL: Wprowadź kolor tekstu

en: Content Text Color
pl_PL: Wprowadź kolor tekstu

en: Content placeholders
pl_PL: Elementy zastępcze treści

en: Continue
pl_PL: Kontynuuj

en: Continue Booking
pl_PL: Kontynuuj rezerwację

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
pl_PL: Skopiuj teraz swój klucz API, ponieważ nie będzie już widoczny.

en: Cost:
pl_PL: Koszt:

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
pl_PL: Nie można usunąć kategorii. Ta kategoria ma dostępne usługi do rezerwacji w zakupionym pakiecie.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
pl_PL: Nie można usunąć kategorii. Ta kategoria ma usługi z {count} przyszłą wizytą. | Nie można usunąć kategorii. Ta kategoria ma usługi z {count} przyszłymi wizytami.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
pl_PL: Nie można usunąć usługi. Ta usługa ma {count} wizytę w przyszłości. | Nie można usunąć usługi. Ta usługa ma {count} wizyty w przyszłości.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
pl_PL: Nie można usunąć użytkownika. Ten użytkownik ma {count} wizytę w przyszłości. | Nie można usunąć użytkownika. Ten użytkownik ma {count} wizyty w przyszłości.

en: Count Once
pl_PL: Policz raz

en: Count per Person
pl_PL: Licz na osobę

en: Count time from
pl_PL: Licz czas od

en: Country
pl_PL: Ilość

en: Coupon
pl_PL: Kupon

en: Coupon Details
pl_PL: Szczegóły kuponu

en: Coupon Limit Reached
pl_PL: Ten kod jest już nie ważny

en: Coupon code
pl_PL: Kupon

en: Coupon has been created.
pl_PL: Kupon został utworzony.

en: Coupon has been deleted.
pl_PL: Kupon został usunięty.

en: Coupon has been hidden.
pl_PL: Kupon został ukryty.

en: Coupon has been updated.
pl_PL: Kupon został zaktualizowany.

en: Coupon is now visible.
pl_PL: Kupon jest teraz widoczny.

en: Coupon needs to have discount or deduction
pl_PL: Kupon rabatowy musi mieć rabat lub odliczenie

en: Coupons
pl_PL: Kupony rabatowe

en: Create Amelia Customers
pl_PL: Utwórz klienta

en: Create Amelia Employees
pl_PL: Utwórz pracowników Amelia

en: Create Appointments list
pl_PL: Lista pakietów konsultacji

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
pl_PL: Utwórz klientów z użytkowników WP z rolą Klienta Amelia

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
pl_PL: Utwórz pracowników z użytkowników WP z rolą Pracownika Amelia

en: Create New
pl_PL: Dodaj nowego

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
pl_PL: Utwórz kod kuponu, który klienci mogą wprowadzić podczas rezerwacji, aby uzyskać zniżkę.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
pl_PL: Twórz i zarządzaj cyklicznymi wydarzeniami z konfigurowalnymi harmonogramami dla elastyczności i wygody.

en: Create meetings for pending appointments
pl_PL: Utwórz spotkania dla oczekujących wizyt

en: Create new badge
pl_PL: Utwórz nową odznakę

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
pl_PL: Automatycznie twórz klasy online dla każdej zarezerwowanej wizyty lub wydarzenia.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
pl_PL: Twórz zasoby, takie jak pokoje lub krzesła, które mogą być współdzielone między usługami, lokalizacjami i pracownikami.

en: Create spaces for pending appointments
pl_PL: Utwórz miejsca na oczekujące wizyty

en: Created On
pl_PL: Tutaj możesz wybrać użytkownika Zoom,<br/>po umówieniu się na konsultacje,<br/>zostanie ono utworzone automatycznie w Zoom.

en: Credit Card
pl_PL: Karta kredytowa

en: Credit minimum to send reminder
pl_PL: Minimalny kredyt do wysłania przypomnienia

en: Credit or debit card:
pl_PL: Karta kredytowa lub debetowa:

en: Currency
pl_PL: Waluta

en: Current Password
pl_PL: Aktualne hasło:

en: Current password
pl_PL: Obecne hasło

en: Custom
pl_PL: Własne

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
pl_PL: Dostosowanie cen niestandardowych/zwykłych nie jest dozwolone dla wydarzeń z potwierdzonymi uczestnikami.

en: Custom Address
pl_PL: Niestandardowy adres

en: Custom Color
pl_PL: Własny kolor

en: Custom Duration & Pricing
pl_PL: Niestandardowy czas trwania i ceny

en: Custom Field
pl_PL: Niestandardowe pole

en: Custom Fields
pl_PL: Pola niestandardowe

en: Custom Pricing
pl_PL: Niestandardowa wycena

en: Custom address
pl_PL: Niestandardowy adres

en: Custom currency symbol
pl_PL: Niestandardowy symbol waluty

en: Custom field has been added
pl_PL: Dodano pole niestandardowe

en: Custom field has been deleted.
pl_PL: Niestandardowe pole zostało usunięte.

en: Custom field has been saved
pl_PL: Pole niestandardowe zostało zapisane

en: Custom fields
pl_PL: Pola niestandardowe

en: Custom fields delivery
pl_PL: Dostarczanie niestandardowych pól

en: Custom fields have been updated.
pl_PL: Niestandardowe pola zostały zaktualizowane.

en: Custom notifications
pl_PL: Powiadomienia niestandardowe

en: Custom pricing
pl_PL: Ceny niestandardowe

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
pl_PL: Niestandardowe ceny zastąpią maksymalną dozwoloną liczbę miejsc.

en: Customer
pl_PL: Klient

en: Customer(s)
pl_PL: Klient(ci)

en: Customer Asc
pl_PL: Klient rosnąco

en: Customer Desc
pl_PL: Klient malejąco

en: Customer Panel
pl_PL: AM – Panel Klienta

en: Customer Panel Page URL
pl_PL: Adres URL strony panelu klienta

en: Customer Profile
pl_PL: Profil klienta

en: Customer details
pl_PL: Dane klienta

en: Customer email
pl_PL: E-mail Klienta

en: Customer first name
pl_PL: Imię klienta

en: Customer full name
pl_PL: Imię i nazwisko klienta

en: Customer has already booked this appointment
pl_PL: Już zarezerwowałeś tę konsultację

en: Customer has been blocked.
pl_PL: Klient został zablokowany.

en: Customer has been created.
pl_PL: Klient został utworzony.

en: Customer has been deleted.
pl_PL: Klient został usunięty.

en: Customer has been unblocked.
pl_PL: Klient został odblokowany.

en: Customer has been updated.
pl_PL: Klient został zaktualizowany.

en: Customer last name
pl_PL: Nazwisko klienta

en: Customer note
pl_PL: Notatki klienta

en: Customer note has been added.
pl_PL: Notatka klienta została dodana.

en: Customer note has been updated.
pl_PL: Notatka klienta została zaktualizowana.

en: Customer phone
pl_PL: Telefon klienta

en: Customer plus additional people
pl_PL: Klient plus dodatkowe osoby

en: Customer setup
pl_PL: Konfiguracja klienta

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
pl_PL: Klient zostanie przekierowany na ten adres URL po umówieniu konsultacji.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
pl_PL: Klient zostanie przekierowany na ten adres URL po umówieniu konsultacji.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
pl_PL: Klient zostanie przekierowany na ten adres URL po umówieniu konsultacji.

en: Customers
pl_PL: Klienci

en: Customers detected in file:
pl_PL: Klienci wykryci w pliku:

en: Customers imported from file:
pl_PL: Klienci zaimportowani z pliku:

en: Customers in Waiting list
pl_PL: Klienci na liście oczekujących

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
pl_PL: Klienci zostaną przekierowani na ten adres URL po umówieniu wizyty.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
pl_PL: Klienci zostaną przekierowani na ten adres URL po dokonaniu płatności.

en: Customize
pl_PL: Dostosuj

en: Daily
pl_PL: Codziennie

en: Dark Theme
pl_PL: Ciemny motyw

en: Dashboard
pl_PL: Pulpit

en: Data that remains unchanged:
pl_PL: Dane, które pozostają bez zmian:

en: Data to be updated:
pl_PL: Dane do zaktualizowania:

en: Date
pl_PL: Data

en: Date:
pl_PL: Data:

en: Date & Time
pl_PL: Data i godzina zakończenia wydarzenia

en: Date & time
pl_PL: Data i czas

en: Date Asc
pl_PL: Data rosnąco

en: Date Desc
pl_PL: Data malejąco

en: Date Purchased Asc
pl_PL: Data zakupu rosnąco

en: Date Purchased Desc
pl_PL: Data zakupu malejąco

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
pl_PL: Zakresy dat, które nie są zdefiniowane, będą używać domyślnej ceny z kategorii biletów.

en: Date and Time
pl_PL: Data i godzina wydarzenia

en: Date of Birth
pl_PL: Data urodzenia

en: Date of birth
pl_PL: Data urodzenia

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
pl_PL: Data urodzenia musi być w tym samym formacie, co format wybrany w ustawieniach WP. Jeśli używany jest format daty z przecinkiem, daty powinny być w cudzysłowie.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
pl_PL: Okresy dat wydarzenia z linkami do dołączenia do Lesson Space

en: Date picker
pl_PL: Wybór daty

en: Date purchased
pl_PL: Data zakupu

en: Date range
pl_PL: Zakres dat

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
pl_PL: Zakresy dat, które nie są zdefiniowane, będą używać domyślnej ceny z kategorii biletów.

en: Dates:
pl_PL: Data:

en: Day
pl_PL: Dzień

en: Day Off
pl_PL: Dzień wolny

en: Day Off name
pl_PL: Nazwa dnia wolnego

en: Day of the Week
pl_PL: Data wydarzenia okresowego

en: Day of the week
pl_PL: Dzień tygodnia

en: Day off name
pl_PL: Nazwa dnia wolnego

en: Days
pl_PL: Dni

en: Days Off
pl_PL: Dni wolne

en: Days off
pl_PL: Dni wolne

en: Deactivate
pl_PL: Dezaktywuj

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
pl_PL: Drogi %customer_full_name%, dziękujemy za wybór naszej firmy, %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
pl_PL: Szanowny(a) <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>dziękujemy za wybranie naszej firmy, <br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
pl_PL: Odliczenie

en: Deduction Asc
pl_PL: Odliczenie rosnąco

en: Deduction Desc
pl_PL: Odliczenie malejąco

en: Default Label
pl_PL: Domyślna etykieta

en: Default Square location
pl_PL: Domyślna lokalizacja Square

en: Default appointment status
pl_PL: Domyślny status wizyty

en: Default language
pl_PL: Domyślny język

en: Default location
pl_PL: Domyślna lokalizacja

en: Default number of items per page on the front end
pl_PL: Domyślna liczba elementów na stronę na froncie

en: Default page
pl_PL: Domyślna strona

en: Default payment method
pl_PL: Domyślna metoda płatności

en: Default phone country code
pl_PL: Domyślny numer kierunkowy kraju

en: Default time slot step
pl_PL: Domyślny krok przedziału czasowego

en: Define how far into the future customers can book appointments.
pl_PL: Określ, jak daleko w przyszłość klienci mogą rezerwować wizyty.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
pl_PL: Określ maksymalną liczbę użyć na klienta. Po osiągnięciu limitu kupon nie będzie już ważny dla tego klienta.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
pl_PL: Określ czas przed wizytą, w którym klienci nie mogą dokonywać rezerwacji.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
pl_PL: Określ czas przed wizytą, w którym klienci nie mogą anulować rezerwacji.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
pl_PL: Określ czas przed wizytą, w którym klienci nie mogą zmieniać terminu.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
pl_PL: Określ całkowitą liczbę użyć dozwolonych dla tego kuponu. Po osiągnięciu limitu kupon staje się nieaktywny.

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
pl_PL: Określa język używany do powiadomień wysyłanych do tego klienta dla rezerwacji utworzonych z panelu administratora lub pracownika. Jeśli w poprzedniej rezerwacji użyto obsługiwanego języka, zostanie on automatycznie wybrany; w przeciwnym razie możesz ustawić go ręcznie.

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete Amelia content
pl_PL: Usuń zawartość Amelia

en: Delete Event
pl_PL: Usuń wydarzenie

en: Delete Notification
pl_PL: Usuń powiadomienie

en: Delete Package Booking
pl_PL: Usuń rezerwację pakietu

en: Delete Period
pl_PL: Wybierz cykl

en: Delete appointment
pl_PL: Usuń wizytę

en: Delete booking
pl_PL: Usuń rezerwację

en: Delete category
pl_PL: Usuń kategorię

en: Delete coupon
pl_PL: Usuń kupon

en: Delete customer
pl_PL: Usuń klienta

en: Delete employee
pl_PL: Usuń pracownika

en: Delete event booking
pl_PL: Usuń rezerwację wydarzenia

en: Delete following
pl_PL: Usuń obserwowanie

en: Delete location
pl_PL: Usuń lokalizację

en: Delete package
pl_PL: Usuń pakiet

en: Delete profile
pl_PL: Usuń profil

en: Delete resource
pl_PL: Usuń zasób

en: Delete service
pl_PL: Usuń usługę

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
pl_PL: Usuń tabele, role, pliki i ustawienia po usunięciu wtyczki Amelia.

en: Delete tax
pl_PL: Usuń podatek

en: Delivered
pl_PL: Dostarczono

en: Deposit
pl_PL: Depozyt

en: Deposit Payment
pl_PL: Włącz wpłatę depozytową

en: Deposit amount
pl_PL: Kwota depozytu

en: Deposit only
pl_PL: Tylko zaliczka

en: Deposit type
pl_PL: Rodzaj depozytu

en: Description
pl_PL: Opis

en: Description:
pl_PL: Opis:

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Details changed
pl_PL: Szczegóły zostały zmienione

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
pl_PL: Nie otrzymałeś e-maila? Sprawdź filtr spamu lub

en: Direct charge
pl_PL: Doładuj

en: Disable
pl_PL: Wyłącz

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
pl_PL: Wyłącz tę opcję, aby umożliwić tylko indywidualnym klientom rezerwację grupowych wizyt, bez możliwości przyprowadzania dodatkowych osób.

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Discard
pl_PL: Odrzucić

en: Disconnect
pl_PL: Rabat

en: Disconnect Employee
pl_PL: Odłącz pracownika

en: Disconnect from Apple
pl_PL: Rabat

en: Discount
pl_PL: Rabat

en: Discount Asc
pl_PL: Rabat rosnąco

en: Discount Desc
pl_PL: Rabat malejąco

en: Discount (%)
pl_PL: Rabat (%)

en: Discount type
pl_PL: Typ rabatu

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
pl_PL: Wyświetl formularze rezerwacji Amelii i panele na profilach członków BuddyBoss.

en: Display Field:
pl_PL: Pole wyświetlania:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
pl_PL: Wyświetlaj wydarzenia w widoku kalendarza, umożliwiając klientom przeglądanie, wyszukiwanie i rezerwację bezpośrednio. Świetny sposób na wyróżnienie nadchodzących wydarzeń w interaktywnym formacie.

en: Do you want to cancel following events?
pl_PL: Czy chcesz anulować kolejne wydarzenia?

en: Do you want to cancel this purchase?
pl_PL: Czy chcesz anulować ten zakup?

en: Do you want to delete following canceled events?
pl_PL: Czy chcesz usunąć kolejne anulowane wydarzenia?

en: Do you want to delete this appointment?
pl_PL: Czy chcesz anulować konsultację?

en: Do you want to open following events?
pl_PL: Czy chcesz otworzyć kolejne wydarzenia?

en: Do you want to repeat this appointment?
pl_PL: Czy chcesz powtórzyć tę wizytę?

en: Do you want to update following events?
pl_PL: Czy chcesz zaktualizować kolejne wydarzenia?

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Don't Import
pl_PL: Nie importuj

en: Don't have an account?
pl_PL: Nie masz konta?

en: Don't send reminders within the selected time
pl_PL: Nie wysyłaj przypomnień w wybranym czasie

en: Don't suggest alternatives
pl_PL: Nie sugeruj alternatyw

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
pl_PL: Nie używaj opcji trybu tekstowego, jeśli masz już kod HTML w opisie, ponieważ po włączeniu tej opcji istniejące tagi HTML mogą zostać utracone.

en: Dot-comma
pl_PL: Kropka-przecinek

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download Invoice
pl_PL: Pobierz fakturę

en: Download PDF
pl_PL: Pobierz PDF

en: Download PDF Invoice
pl_PL: Pobierz fakturę PDF

en: Download XML
pl_PL: Pobierz XML

en: Download XML Invoice
pl_PL: Pobierz fakturę XML

en: Download .csv
pl_PL: Pobierz .csv

en: Draft
pl_PL: Szkic

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
pl_PL: Przeciągnij, aby zmienić kolejność kolumn i/lub wybierz, które z nich wyświetlić.

en: Drop file here or click to upload
pl_PL: Upuść plik tutaj lub kliknij, aby przesłać

en: Drop files here or click to upload
pl_PL: Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby je przesłać

en: Dropdown Color
pl_PL: Kolor listy rozwijanej

en: Dropdown Text Color
pl_PL: Kolor tekstu listy rozwijanej

en: Dropdown layout
pl_PL: Kolor listy rozwijanej

en: Dropdowns
pl_PL: Listy rozwijane

en: Due
pl_PL: Z powodu

en: Duplicate
pl_PL: Kopiowanie

en: Duplicate Event
pl_PL: Duplikuj wydarzenie

en: Duplicate appointment
pl_PL: Zduplikuj wizytę

en: Duplicate category
pl_PL: Zduplikuj kategorię

en: Duplicate coupon
pl_PL: Zduplikuj kupon

en: Duplicate employee
pl_PL: Zduplikuj pracownika

en: Duplicate fields are not allowed.
pl_PL: Zduplikowane pola są niedozwolone.

en: Duplicate location
pl_PL: Zduplikuj lokalizację

en: Duplicate package
pl_PL: Zduplikuj pakiet

en: Duplicate resource
pl_PL: Duplikuj zasób

en: Duplicate service
pl_PL: Duplikuj usługę

en: Duration
pl_PL: Czas trwania

en: Duration:
pl_PL: Czas trwania:

en: Duration Asc
pl_PL: Czas trwania rosnąco

en: Duration Desc
pl_PL: Czas trwania malejąco

en: E-Ticket Scanner
pl_PL: Skaner biletów elektronicznych

en: E-Tickets
pl_PL: Typ wydarzenia

en: E-ticket
pl_PL: Bilet elektroniczny

en: E-ticket QR code
pl_PL: Kod QR biletu elektronicznego

en: Each:
pl_PL: Każdy:

en: Each spot counts as one attendee.
pl_PL: Każde miejsce liczy się jako jeden uczestnik.

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Appointment
pl_PL: Edytuj konsultacje

en: Edit Attendee
pl_PL: Edytuj uczestnika

en: Edit Attendees
pl_PL: Edytuj uczestników

en: Edit Category
pl_PL: Edytuj kategorię

en: Edit Coupon
pl_PL: Edytuj kupon rabatowy

en: Edit Customer
pl_PL: Edytuj klienta

en: Edit Event
pl_PL: Edytuj szkolenie

en: Edit Extra
pl_PL: Edytuj dodatek

en: Edit Package Booking
pl_PL: Edytuj rezerwację pakietu

en: Edit Tax
pl_PL: Edytuj

en: Edit Tracking
pl_PL: Śledzenie edycji

en: Edit Webhook
pl_PL: Edytuj webhook

en: Edit appointment
pl_PL: Edytuj wizytę

en: Edit booking
pl_PL: Edytuj rezerwację

en: Edit customer
pl_PL: Edytuj klienta

en: Edit day off
pl_PL: Edytuj dzień wolny

en: Edit employee
pl_PL: Edytuj pracownika

en: Edit event
pl_PL: Edytuj wydarzenie

en: Edit location
pl_PL: Edytuj lokalizację

en: Edit package
pl_PL: Edytuj pakiet

en: Edit resource
pl_PL: Edytuj zasób

en: Edit special day
pl_PL: Edytuj specjalny dzień

en: Edit table
pl_PL: Edytuj tabelę

en: Edit work hours
pl_PL: Edytuj godziny pracy

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Email:
pl_PL: E-mail:

en: Email Address
pl_PL: Proszę podać aktualny adres email

en: Email already exists with different name. Please check your name.
pl_PL: Adres e-mail już istnieje pod inną nazwą. Sprawdź swoje imię i nazwisko.

en: Email copied to clipboard.
pl_PL: Adres e-mail skopiowany do schowka.

en: Email field is required
pl_PL: Pole adresu e-mail jest wymagane

en: Email or Username
pl_PL: E-mail lub nazwa użytkownika

en: Email with access link has been sent
pl_PL: E-mail z linkiem dostępowym został wysłany

en: Employee
pl_PL: Doradca

en: Employee Badge
pl_PL: E-mail doradcy

en: Employee Days off
pl_PL: Wolne dni doradcy

en: Employee ID
pl_PL: ID pracownika

en: Employee Profile
pl_PL: Profil doradcy

en: Employee Selection
pl_PL: E-mail doradcy

en: Employee calendar disconnected successfully
pl_PL: Kalendarz pracownika został pomyślnie odłączony

en: Employee calendar has been updated successfully.
pl_PL: Kalendarz pracownika został pomyślnie zaktualizowany.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
pl_PL: Osiągnięto dzienny limit wizyt pracownika. Proszę wybrać inną datę lub pracownika.

en: Employee days off
pl_PL: Dni wolne pracownika

en: Employee description
pl_PL: Opis pracownika

en: Employee details
pl_PL: Szczegóły pracownika

en: Employee email
pl_PL: E-mail doradcy

en: Employee first name
pl_PL: Imię doradcy

en: Employee full name
pl_PL: Imię i nazwisko doradcy

en: Employee has been created.
pl_PL: Pracownik został utworzony.

en: Employee has been deleted.
pl_PL: Pracownik został usunięty.

en: Employee has been hidden.
pl_PL: Pracownik został ukryty.

en: Employee has been updated.
pl_PL: Pracownik został zaktualizowany.

en: Employee information
pl_PL: Informacje o pracowniku

en: Employee is now visible.
pl_PL: Pracownik jest teraz widoczny.

en: Employee last name
pl_PL: Nazwisko doradcy

en: Employee name, email & phone
pl_PL: Imię i nazwisko doradcy, adres e-mail i telefon

en: Employee note
pl_PL: Notatki doradcy

en: Employee note has been updated.
pl_PL: Notatka pracownika została zaktualizowana.

en: Employee panel password
pl_PL: Hasło do panelu pracownika

en: Employee phone
pl_PL: Telefon doradcy

en: Employee selection logic
pl_PL: E-mail doradcy

en: Employees
pl_PL: Doradcy

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Enable Amelia
pl_PL: Włącz Amelię

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
pl_PL: Włącz zakładki Amelii na profilach

en: Enable Google Meet
pl_PL: Włącz Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
pl_PL: Włącz Google Meet

en: Enable Payment from Link
pl_PL: Włącz płatność z linku

en: Enable auto-reply message
pl_PL: Włącz automatyczną odpowiedź

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
pl_PL: Umożliw klientom efektywne zarządzanie wizytami i wydarzeniami. Personalizuj kolory i etykiety, aby stworzyć spójne i markowe doświadczenie.

en: Enable guest booking
pl_PL: Włącz rezerwację dla gości

en: Enable integration with WooCommerce
pl_PL: Włącz integrację z WooCommerce

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
pl_PL: Umożliw szybkie, bezdotykowe odprawy na wydarzenia z unikalnymi kodami QR dla każdego biletu.

en: Enable recurring event
pl_PL: Pokaż powtarzające się szkolenia

en: Enable resource usage for a group booking
pl_PL: Włącz wykorzystanie zasobów dla rezerwacji grupowej

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz, aby klienci wybierali przynajmniej jedno dodatkowe świadczenie podczas rezerwacji. Możesz również określić, ile dodatkowych świadczeń jest wymaganych.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz zezwolić swoim klientom na usuwanie danych profilowych (rezerwacje nie zostaną usunięte).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoi klienci mogli zmieniać terminy swoich spotkań.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz uwzględniać zużycie zasobów dla każdej dodatkowej osoby dodanej podczas rezerwacji.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz usunąć tabele, role, pliki i ustawienia wtyczki<br>podczas usuwania wtyczki ze strony wtyczek.

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz uwzględnić Google Meet w swoim wydarzeniu.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz, aby krok przedziału czasowego był taki sam jak czas trwania usługi w procesie rezerwacji.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz wysłać plik ICS w e-mailu po zatwierdzonych rezerwacjach.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz wysłać plik ICS w e-mailu po rezerwacjach oczekujących.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twój doradca otrzymywał dane z pól niestandardowych tylko dla ostatniego klienta w przypadku rezerwacji grupowej

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby dodawać uczestników wydarzeń do wydarzeń w Kalendarzu Google pracowników.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby tworzyć spotkania dla wizyt ze statusem oczekującym.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby tworzyć miejsca na wizyty ze statusem oczekującym.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby wyświetlać wizyty ze statusem oczekującym w kalendarzach pracowników.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby zapewnić, że klienci używający istniejącego adresu e-mail lub numeru telefonu zachowują spójne imię i nazwisko.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby uwzględnić czas buforowy dla zaplanowanych wizyt w wydarzeniach Kalendarza Apple.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby faktura została wysłana do klienta po dokonaniu rezerwacji.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
pl_PL: Włącz tę opcję, aby otrzymywać przypomnienie e-mail, gdy saldo SMS osiągnie ustalone minimum.

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby powtarzać powiadomienie w zdefiniowanym odstępie czasu.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
pl_PL: Włącz, aby wyświetlać sloty rezerwacyjne na podstawie strefy czasowej klienta.

en: Enable to require a deposit payment.
pl_PL: Włącz, aby wymagać wpłaty zaliczki.

en: Enabled
pl_PL: Włączone

en: End Date
pl_PL: Data wydarzenia

en: End Time
pl_PL: Godzina zakończenia

en: End Time Visibility:
pl_PL: Widoczność czasu zakończenia:

en: End date
pl_PL: Data zakończenia

en: End time
pl_PL: Czas zakończenia

en: Endpoint
pl_PL: Punkt końcowy

en: Ends
pl_PL: Kończy się

en: Ends after
pl_PL: Kończy się po

en: Ends on
pl_PL: Kończy się w

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
pl_PL: Ulepsz rezerwacje dzięki konfigurowalnym odznakom, aby wzmocnić tożsamość marki.

en: Enter, and re-enter your new password to continue
pl_PL: Powtórz nowe hasło

en: Enter Address
pl_PL: Wprowadź adres

en: Enter Apple Calendar app specific password
pl_PL: Wprowadź hasło specyficzne dla aplikacji Kalendarz Apple

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
pl_PL: Wprowadź identyfikator iCloud Kalendarza Apple

en: Enter E-Ticket details manually
pl_PL: Wprowadź szczegóły e-biletu ręcznie

en: Enter Event Name
pl_PL: Wprowadź nazwę wydarzenia

en: Enter a phone number, then press Enter to add
pl_PL: Wprowadź numer telefonu, a następnie naciśnij Enter, aby dodać

en: Enter booking ID
pl_PL: Proszę podać typ rezerwacji

en: Enter date of birth
pl_PL: Data urodzenia

en: Enter email
pl_PL: Proszę podać adres E-mail

en: Enter email, then press Enter to add
pl_PL: Wprowadź e-mail, a następnie naciśnij Enter, aby dodać

en: Enter first name
pl_PL: Proszę podać imię

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
pl_PL: Wprowadź tutaj URL strony z shortcode [ameliacustomerpanel], jeśli chcesz wysłać go do swoich klientów w powiadomieniach. Upewnij się, że dodasz również odpowiedni placeholder w powiadomieniu, aby URL mógł zostać wysłany.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
pl_PL: Wprowadź tutaj URL strony z shortcode [ameliaemployeepanel], jeśli chcesz wysłać go do swoich pracowników w powiadomieniach. Upewnij się, że dodasz również odpowiedni placeholder w powiadomieniu, aby URL mógł zostać wysłany.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
pl_PL: Wprowadź tutaj punkt końcowy, jeśli używasz Mailgun z krajów UE

en: Enter holiday or day off name
pl_PL: Wpisz nazwę dnia wolnego lub święta

en: Enter last name
pl_PL: Proszę podać nazwisko

en: Enter phone
pl_PL: Wprowadź numer telefonu

en: Enter redirect URL
pl_PL: Wprowadź adres URL przekierowania

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
pl_PL: Wprowadź nazwę wydarzenia, która zostanie wysłana do celów śledzenia.

en: Enter ticket code
pl_PL: Wprowadź nazwę wydarzenia

en: Enter ticket code manually
pl_PL: Wprowadź kod biletu ręcznie

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
pl_PL: Wpisz adres e-mail swojego konta, a my wyślemy Ci link dostępowy do Twojego e-maila.

en: Enter your credentials to access your account.
pl_PL: Wprowadź swoje dane logowania, aby uzyskać dostęp do konta.

en: Enter your email
pl_PL: Wpisz swój e-mail

en: Enter your password
pl_PL: Wpisz swoje hasło

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error while generating CSV.
pl_PL: Błąd podczas generowania pliku CSV.

en: Event
pl_PL: Wydarzenie

en: Event Asc
pl_PL: Wydarzenie (rosnąco)

en: Event Available
pl_PL: Dostępny

en: Event Booking Details
pl_PL: Szczegóły rezerwacji wydarzenia

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
pl_PL: Rezerwacja wydarzenia to shortcode, który daje klientom możliwość zarezerwowania jednego z wydarzeń utworzonych na zapleczu w prostym widoku kalendarza wydarzeń.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
pl_PL: Rezerwacja wydarzeń daje Twoim klientom możliwość zarezerwowania jednego z wydarzeń, które utworzyłeś na back-end w prostym widoku listy wydarzeń.

en: Event Calendar Booking Form
pl_PL: Formularz rezerwacji w kalendarzu wydarzeń

en: Event Colors:
pl_PL: Kolorystyka wydarzenia:

en: Event Date and Time
pl_PL: Data i godzina wydarzenia

en: Event Day
pl_PL: Data wydarzenia

en: Event Desc
pl_PL: Opis wydarzenia

en: Event Employee
pl_PL: Doradca wydarzenia

en: Event Ends
pl_PL: Szkolenia

en: Event Gallery:
pl_PL: Galeria:

en: Event ID
pl_PL: Data wydarzenia

en: Event Info
pl_PL: Informacje o wydarzeniu

en: Event List Booking Form
pl_PL: Formularz rezerwacji listy wydarzeń

en: Event Location
pl_PL: Lokalizacja wydarzenia

en: Event Starts
pl_PL: Status wydarzenia

en: Event Status
pl_PL: Status wydarzenia

en: Event Subtotal
pl_PL: Suma

en: Event Type
pl_PL: Typ wydarzenia

en: Event booking has been created.
pl_PL: Rezerwacja wydarzenia została utworzona.

en: Event booking has been deleted.
pl_PL: Rezerwacja wydarzenia została usunięta.

en: Event booking has been updated.
pl_PL: Rezerwacja wydarzenia została zaktualizowana.

en: Event booking is unavailable
pl_PL: Rezerwacja jest niedostępna

en: Event calendar booking from
pl_PL: Rezerwacja w kalendarzu wydarzeń od

en: Event deposit
pl_PL: Depozyt na wydarzenie

en: Event description
pl_PL: Opis wydarzenia

en: Event details
pl_PL: Szczegóły wydarzenia

en: Event has been canceled
pl_PL: Szkolenie zostało odwołane

en: Event has been canceled.
pl_PL: Wydarzenie zostało odwołane.

en: Event has been created.
pl_PL: Wydarzenie zostało utworzone.

en: Event has been deleted
pl_PL: Wydarzenie zostało usunięte

en: Event has been deleted.
pl_PL: Wydarzenie zostało usunięte.

en: Event has been hidden.
pl_PL: Wydarzenie zostało ukryte.

en: Event has been opened
pl_PL: Wydarzenie zostało otwarte

en: Event has been opened.
pl_PL: Wydarzenie zostało otwarte.

en: Event has been saved
pl_PL: Wydarzenie zostało zapisane

en: Event has been updated.
pl_PL: Wydarzenie zostało zaktualizowane.

en: Event is now visible.
pl_PL: Wydarzenie jest teraz widoczne.

en: Event list booking from
pl_PL: Rezerwacja z listy wydarzeń

en: Event name
pl_PL: Nazwa wydarzenia

en: Event price
pl_PL: Cena wydarzenia

en: Event space name
pl_PL: Nazwa miejsca wydarzenia

en: Event start date and time
pl_PL: Data i godzina wydarzenia

en: Event tickets
pl_PL: Bilety na wydarzenie

en: Event title
pl_PL: Tytuł wydarzenia

en: Event title and description
pl_PL: Tytuł i opis wydarzenia

en: Events
pl_PL: Szkolenia

en: Events Available
pl_PL: Dostępny

en: Events Calendar
pl_PL: Kalendarz wydarzeń

en: Events List
pl_PL: Lista wydarzeń

en: Events List Booking
pl_PL: Formularz rezerwacji listy wydarzeń

en: Events pricing
pl_PL: Ceny wydarzeń

en: Every
pl_PL: Każdy

en: Every:
pl_PL: Każdy:

en: Every Day until
pl_PL: Codziennie do

en: Exclude Taxes
pl_PL: Wyklucz podatki

en: Expand all
pl_PL: Rozwiń wszystko

en: Expiration date
pl_PL: Data wygaśnięcia

en: Expired
pl_PL: Kod zakupu jest nieprawidłowy lub wygasł

en: Expires after
pl_PL: Wygasa po

en: Expires at
pl_PL: Wygasa o

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Export bookings
pl_PL: Eksportuj rezerwacje

en: Express Account
pl_PL: Konto Express

en: Express account capabilities
pl_PL: Możliwości konta Express

en: Extra
pl_PL: Dodatki

en: Extra:
pl_PL: Dodatki:

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
pl_PL: Limit dodatkowych osób nie może przekroczyć pojemności listy oczekujących

en: Extra people limit must be 0 or greater
pl_PL: Limit dodatkowych osób musi wynosić 0 lub więcej

en: Extras
pl_PL: Dodatki

en: Extras Cost:
pl_PL: Koszt dodatków:

en: Extras Description
pl_PL: Opis dodatków

en: Extras Duration
pl_PL: Czas trwania dodatków

en: Extras Heading
pl_PL: Nagłówek dodatków

en: Extras Subtotal
pl_PL: Suma częściowa dodatków

en: Extras are included in the deposit amount.
pl_PL: Dodatki są wliczone w kwotę zaliczki.

en: Extras are not included in the deposit amount.
pl_PL: Dodatki nie są wliczone w kwotę zaliczki.

en: Extras available
pl_PL: Dostępne dodatki

en: Extras total price
pl_PL: Cena do zapłaty

en: Facebook app ID
pl_PL: ID aplikacji Facebooka

en: Facebook app secret
pl_PL: Sekret aplikacji Facebooka

en: Facebook social login
pl_PL: Logowanie społecznościowe przez Facebook

en: Failed
pl_PL: Niepowodzenie

en: Failed to access camera. Please try again.
pl_PL: Nie udało się uzyskać dostępu do kamery. Spróbuj ponownie.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
pl_PL: Nie udało się załadować szczegółów wizyty. Spróbuj ponownie później.

en: Failed to load package details. Please try again later.
pl_PL: Nie udało się załadować szczegółów pakietu. Spróbuj ponownie później.

en: Failed to reorder packages.
pl_PL: Nie udało się zmienić kolejności pakietów.

en: Failed to reorder services.
pl_PL: Nie udało się zmienić kolejności usług.

en: Failed to send invoice.
pl_PL: Nie udało się wysłać faktury.

en: Failed to send test email.
pl_PL: Nie udało się wysłać testowego e-maila.

en: Failed to update category positions.
pl_PL: Nie udało się zaktualizować pozycji kategorii.

en: Features
pl_PL: Funkcje

en: Features & Integrations
pl_PL: Funkcje i integracje

en: Female
pl_PL: Kobieta

en: Field Order
pl_PL: Kolejność pól

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
pl_PL: Kolejność pól, pola obowiązkowe, etykiety i opcje wyświetlania

en: Fifth
pl_PL: Piąty

en: Filled
pl_PL: Wypełniony

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Filter by Employee
pl_PL: Edytuj doradcę

en: Filter by Location
pl_PL: Edytuj lokalizacje

en: Filterable Field:
pl_PL: Pole wyświetlania:

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: Finance
pl_PL: Finanse

en: Find Attendees
pl_PL: Znajdź uczestników

en: Finish
pl_PL: Koniec

en: Finish Button Type
pl_PL: Typ przycisku Zakończenia

en: First
pl_PL: Pierwszy

en: First Name:
pl_PL: Imię:

en: First and last names must be in two separate fields.
pl_PL: Imię i nazwisko muszą być w dwóch oddzielnych polach.

en: First booking only
pl_PL: Tylko pierwsza rezerwacja

en: First name
pl_PL: Imię

en: First {day}
pl_PL: Pierwszy {day}

en: Fixed
pl_PL: Naprawiono

en: Fixed amount
pl_PL: Stała kwota

en: Font
pl_PL: Czcionka

en: Font URL
pl_PL: URL czcionki

en: Fonts
pl_PL: Czcionki

en: Fonts and colors
pl_PL: Czcionki i kolory

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
pl_PL: Aby wybrać wiele opcji, przytrzymaj CTRL / Command (⌘).

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
pl_PL: Aby to pole działało poprawnie, dodaj swój klucz API Google Maps w Ustawieniach Ogólnych. W przeciwnym razie będzie działać jako zwykłe pole tekstowe.

en: Forgot Password?
pl_PL: Nie pamiętasz hasła?

en: Forgot your password?
pl_PL: Nie pamiętasz hasła?

en: Form
pl_PL: Formularz

en: Form Flow
pl_PL: Formularz Flow

en: Form colors
pl_PL: Kolory formularzy

en: Fourth
pl_PL: Czwarty

en: Fourth {day}
pl_PL: Czwarty {day}

en: Free
pl_PL: Bezpłatne

en: Fri
pl_PL: Pt

en: Friday
pl_PL: Piątek

en: From
pl_PL: Od

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
pl_PL: Katalog rezerwacji umożliwia prezentację usługi w formie katalogu

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
pl_PL: Katalog rezerwacji umożliwia prezentację usługi w formie katalogu

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
pl_PL: Wyszukiwanie rezerwacji daje Twoim klientom możliwość wyszukania spotkania, wybierając kilka filtrów, aby mogli znaleźć najlepsze przedziały czasowe i usługi dla swoich potrzeb.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
pl_PL: Panel Klienta daje Twoim klientom możliwość zarządzania swoimi rezerwacjami i informacjami o profilu.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
pl_PL: Panel doradcy daje Twoim pracownikom możliwość zarządzania swoimi rezerwacjami, godzinami pracy, dniami wolnymi, przypisanymi usługami i informacjami o profilu.

en: Front-end customer panel
pl_PL: Panel klienta front-end

en: Frontend & Backend
pl_PL: Frontend i Backend

en: Full
pl_PL: Pełny

en: Full events
pl_PL: Pełne wydarzenia

en: Fully booked
pl_PL: Wszystkie miejsca zajęte

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
pl_PL: Segmenty GSM (standardowy alfabet łaciński) zawierają 160 znaków, podczas gdy UCS-2 (nie-GSM - cyrylica, emoji, niestandardowe symbole) zawierają 70 znaków, itp.

en: Gallery
pl_PL: Galeria

en: Gender
pl_PL: Płeć

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
pl_PL: Płeć powinna być określona jako 'mężczyzna' lub 'kobieta'.

en: General
pl_PL: Ogólne

en: Generate
pl_PL: Ogólne

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
pl_PL: Automatycznie generuj faktury za rezerwacje, aby usprawnić płatności i poprawić doświadczenie klienta.

en: Generate payment links
pl_PL: Generuj linki do płatności

en: Get in Touch
pl_PL: Skontaktuj się

en: Global Settings
pl_PL: Ustawienia globalne

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
pl_PL: Ustawienia globalne dotyczą tylko kalendarza wydarzeń i formularzy rezerwacji wyszukiwania, aby dostosować inne formularze rezerwacji, użyj ustawień po prawej stronie.

en: Go Back
pl_PL: Wróć

en: Go to Custom Fields
pl_PL: Przejdź do pól niestandardowych

en: Go to Notifications
pl_PL: Przejdź do powiadomień

en: Google/Outlook location
pl_PL: Lokalizacja Google/Outlook

en: Google Calendar
pl_PL: Kalendarz Google

en: Google Calendar & Google Meet
pl_PL: Kalendarz Google i Google Meet

en: Google Map API key
pl_PL: Klucz API Google Maps

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
pl_PL: Nie udało się załadować Google Maps. Sprawdź swój klucz API i ograniczenia.

en: Google Meet Link
pl_PL: Link do Google Meet

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
pl_PL: Tajny klucz Google reCAPTCHA v2

en: Google reCAPTCHA v2 site key
pl_PL: Klucz strony Google reCAPTCHA v2

en: Google social login
pl_PL: Logowanie przez Google

en: Green
pl_PL: Zielony

en: Group Ticket
pl_PL: Bilet grupowy

en: Group appointment details
pl_PL: Konsultacje grupowe

en: Group booking
pl_PL: Rezerwacja grupowa

en: Group booking export format
pl_PL: Format eksportu rezerwacji grupowej

en: Group event details
pl_PL: Szczegóły wydarzenia

en: Group ticket has already been scanned
pl_PL: Usługa została zapisana

en: Gyms
pl_PL: Siłownie

en: HTML Mode
pl_PL: Tryb HTML

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
pl_PL: Formatowanie HTML może zostać zastąpione przez formatowanie tekstu zwykłego po przełączeniu między trybami.

en: Header
pl_PL: Nagłówek

en: Heading Text Color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Healthcare
pl_PL: Opieka zdrowotna

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
pl_PL: Tutaj możesz połączyć swój osobisty Kalendarz Apple,<br/>więc gdy rezerwacja zostanie zaplanowana,<br/>zostanie automatycznie dodana do wybranego kalendarza.

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
pl_PL: Tutaj możesz przypisać siebie jako organizatora wydarzenia Google/Outlook.<br> W przeciwnym razie zostaniesz przypisany jako personel i dodany jako gość w wydarzeniu.

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać produkt, który będzie używany do integracji z WooCommerce.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
pl_PL: Tutaj możesz połączyć pracownika z Kalendarzem Apple,<br/>więc gdy rezerwacja zostanie zaplanowana, zostanie<br/>automatycznie dodana do kalendarza pracownika.

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
pl_PL: Tutaj możesz połączyć doradcę z kalendarzem Outlook,<br/>po zaplanowaniu konsultacji zostanie ona<br/>automatycznie dodana do kalendarza doradcy.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
pl_PL: Tutaj możesz zdefiniować języki, które chcesz mieć w wtyczce do tłumaczenia dynamicznych ciągów (nazwy, opisy, powiadomienia).

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
pl_PL: Tutaj możesz wybrać produkt, który będzie używany do integracji z WooCommerce.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
pl_PL: Tutaj możesz wprowadzić dodatkowe adresy e-mail, na które będą wysyłane wszystkie powiadomienia. Aby dodać adres, naciśnij Enter.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
pl_PL: Tutaj możesz wprowadzić dodatkowe numery telefonów, na które będą wysyłane wszystkie wiadomości SMS. Aby dodać numer, naciśnij Enter.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać użytkownika Zoom,<br/>po umówieniu się na konsultacje,<br/>zostanie ono utworzone automatycznie w Zoom.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
pl_PL: Hej, są specjalne pakiety z tą usługą, sprawdź je!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
pl_PL: Cześć %employee_full_name%, dziękuję, %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
pl_PL: Witaj <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Dziękujemy, <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
pl_PL: Ukryty

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Hide Employee Profile
pl_PL: Ukryj profil pracownika

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
pl_PL: Ukryj koszyk WooCommerce gdy cena wynosi 0

en: Hide coupon
pl_PL: Ukryj kupon

en: Hide employee
pl_PL: Ukryj pracownika

en: Hide event
pl_PL: Ukryj wydarzenie

en: Hide location
pl_PL: Ukryj lokalizację

en: Hide locked features
pl_PL: Ukryj zablokowane funkcje

en: Hide package
pl_PL: Ukryj pakiet

en: Hide resource
pl_PL: Ukryj zasób

en: Hide service
pl_PL: Ukryj usługę

en: Hide tax
pl_PL: Ukryj podatek

en: Highest price
pl_PL: Cena wydarzenia

en: Host link
pl_PL: Link do hosta

en: Hosted by:
pl_PL: Obsługiwane przez:

en: Hour
pl_PL: Godziny

en: Hours
pl_PL: Godziny

en: How many attendees do you want to book event for?
pl_PL: Dla ilu uczestników chcesz zarezerwować wydarzenie?

en: How many people are coming?
pl_PL: Ile osób przybędzie?

en: How to get your
pl_PL: Jak uzyskać swój

en: ID Asc
pl_PL: ID rosnąco

en: ID Desc
pl_PL: ID malejąco

en: I want to pay full amount
pl_PL: Chcę zapłacić pełną kwotę

en: Id
pl_PL: ID

en: Identify country code by user's IP address
pl_PL: Zidentyfikuj kod kraju według adresu IP użytkownika

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
pl_PL: Jeśli wszystkie metody płatności są wyłączone dla usługi lub wydarzenia, zostanie użyta domyślna metoda płatności.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
pl_PL: Jeśli wyłączone, cena pozostanie taka sama, niezależnie od liczby osób w grupowej rezerwacji.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
pl_PL: Jeśli włączone, klienci mogą dokonać płatności za pomocą linku w powiadomieniach e-mail lub przez panel klienta.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
pl_PL: Jeśli włączone, domyślne powiadomienie nie zostanie wysłane dla wybranych wydarzeń.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
pl_PL: Jeśli włączone, domyślne powiadomienie nie zostanie wysłane dla wybranych usług.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
pl_PL: Jeśli jest nieprawidłowy, inne wartości zostaną pominięte i nie będą zaimportowane.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
pl_PL: Jeśli pozostawione puste, załączniki zostaną przesłane do domyślnego folderu przesyłania WordPress.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
pl_PL: Jeśli wielu klientów ma ten sam adres e-mail, zaimportowany zostanie tylko pierwszy.

en: If this is disabled, your front-end customers won't be able to book appointment with Pending status above the maximum capacity. Once the maximum capacity is reached appointment will close and time slot will become unavailable.
pl_PL: Jeśli to jest wyłączone, klienci na stronie frontowej nie będą mogli zarezerwować wizyty ze statusem Oczekujący powyżej maksymalnej pojemności. Gdy maksymalna pojemność zostanie osiągnięta, wizyta zostanie zamknięta, a przedział czasowy stanie się niedostępny.

en: If this is disabled, your front-end customers won't be able to submit a booking unless they fill in the minimum service capacity, but once they book for any capacity above minimum, the time slot will become unavailable for booking for others. If enabled, multiple customers will be able to book the same time slot, without having to fill in the minimum capacity.
pl_PL: Jeśli to jest wyłączone, klienci na stronie frontowej nie będą mogli złożyć rezerwacji, chyba że wypełnią minimalną pojemność usługi, ale gdy zarezerwują dla jakiejkolwiek pojemności powyżej minimum, przedział czasowy stanie się niedostępny dla innych. Jeśli włączone, wielu klientów będzie mogło zarezerwować ten sam przedział czasowy, bez konieczności wypełniania minimalnej pojemności.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest wyłączona, Twoi klienci nie będą mogli jednocześnie umawiać się na spotkania cykliczne.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
pl_PL: Jeśli ta opcja nie jest zaznaczona wtyczka obliczy czas <br> zamknięcia rezerwacji na podstawie wybranego czasu dla pierwszego wydarzenia

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
pl_PL: Jeśli ta opcja nie jest zaznaczona wtyczka obliczy czas <br> otwarcia rezerwacji na podstawie wybranego czasu dla pierwszego wydarzenia

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
pl_PL: Jeśli ta opcja nie jest zaznaczona, wtyczka obliczy czas zamknięcia rezerwacji na podstawie czasu ustawionego dla pierwszego wydarzenia.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
pl_PL: Jeśli ta opcja nie jest zaznaczona, wtyczka obliczy czas otwarcia rezerwacji na podstawie czasu ustawionego dla pierwszego wydarzenia.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
pl_PL: Jeśli znajdujesz się w kraju, w którym obowiązuje VAT lub GST, do transakcji zostanie doliczony odpowiedni podatek.

en: If you are the admin of this page, see how to
pl_PL: Jeśli jesteś administratorem tej strony, zobacz, jak to zrobić

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
pl_PL: Jeśli wyłączysz tę opcję, Twoi klienci będą mogli uzyskać dostęp do panelu klienta za pomocą łącza, które jest wysyłane na ich konta email.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, za każdym razem, gdy nowy klient zarezerwuje wizytę, otrzyma rolę użytkownika Amelia Customer oraz automatyczny e-mail z danymi do logowania.

en: Image Color
pl_PL: Kolor obrazu

en: Import
pl_PL: Importuj

en: Import Failed
pl_PL: Import nie powiódł się

en: Import Partially Successful
pl_PL: Import częściowo się powiódł

en: Import Rules
pl_PL: Zasady importu

en: Import successful
pl_PL: Import zakończony sukcesem

en: Importing customers
pl_PL: Importowanie klientów

en: In Package
pl_PL: Pakiet

en: Incl. VAT
pl_PL: Zaw. VAT

en: Include Taxes
pl_PL: Uwzględnij podatki

en: Include buffer time in calendar events
pl_PL: Uwzględnij czas buforowy w wydarzeniach kalendarza

en: Include service buffer time in time slots
pl_PL: Uwzględnij czas przygotowania usługi w przedziałach czasowych

en: Incorrect email or password
pl_PL: Nieprawidłowy e-mail lub hasło

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
pl_PL: Liczba nowych i wracających klientów<br/>dla wybranej daty.

en: Industries
pl_PL: Branże

en: Info
pl_PL: Informacje

en: Input Color
pl_PL: Wprowadź kolor

en: Input Text Color
pl_PL: Wprowadź kolor tekstu

en: Insert Amelia Booking Shortcode
pl_PL: Wstaw shortcode rezerwacji Amelia

en: Insert pending appointments
pl_PL: Wstaw wizyty oczekujące na potwierdzenie

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
pl_PL: Zintegruj się z WooCommerce, aby włączyć zaawansowane funkcje e-commerce.

en: Integrations
pl_PL: Integracje

en: Interested in unlocking this feature?
pl_PL: Czy jesteś zainteresowany odblokowaniem tej funkcji?

en: Invisible reCAPTCHA badge
pl_PL: Niewidoczna odznaka reCAPTCHA

en: Invoice
pl_PL: Faktura

en: Invoice #
pl_PL: Faktura nr

en: Invoice #{count}
pl_PL: Faktura nr{count}

en: Invoice Format
pl_PL: Czas trwania usługi

en: Invoice Number Asc
pl_PL: Numer faktury rosnąco

en: Invoice Number Desc
pl_PL: Numer faktury malejąco

en: Invoice date
pl_PL: Data faktury

en: Invoice details
pl_PL: Szczegóły faktury

en: Invoice has been sent.
pl_PL: Faktura została wysłana.

en: Invoice not found.
pl_PL: Nie znaleziono faktury.

en: Invoice total
pl_PL: Łączna kwota faktury

en: Invoices
pl_PL: Faktury

en: Issued
pl_PL: Wydano

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
pl_PL: Wygląda na to, że w tej chwili nie ma dostępnych ani widocznych usług przypisanych do pakietów.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
pl_PL: Wygląda na to, że w tej chwili nie utworzono żadnych doradców ani usług lub nie przypisano doradców do usług.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
pl_PL: Wygląda na to, że Envato API jest obecnie zajęte (spróbuj ponownie) lub nie masz ważnego zakupu Amelii

en: Item
pl_PL: Pozycja

en: Jane Doe
pl_PL: Anna Kowalska

en: John Doe
pl_PL: Jan Kowalski

en: Join
pl_PL: Dołącz

en: Join Google Meeting
pl_PL: Dołącz do spotkania Google

en: Join Space
pl_PL: Dołącz do przestrzeni

en: Join With Microsoft Teams
pl_PL: Dołącz do Google Meet

en: Join Zoom
pl_PL: Dołącz do Zooma

en: Join Zoom Meeting
pl_PL: Dołącz do spotkania Zoom

en: Join link
pl_PL: Dołącz do linku

en: Join waiting list
pl_PL: Dołącz do listy oczekujących

en: Keep Individual
pl_PL: Zachowaj indywidualnie

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Label name
pl_PL: Nazwa etykiety

en: Labels
pl_PL: Etykiety

en: Language
pl_PL: Język

en: Last
pl_PL: Ostatni

en: Last Booking Asc
pl_PL: Ostatnia rezerwacja (rosnąco)

en: Last Booking Desc
pl_PL: Ostatnia rezerwacja (malejąco)

en: Last Name:
pl_PL: Nazwisko:

en: Last booking
pl_PL: Ostatnia rezerwacja

en: Last name
pl_PL: Nazwisko

en: Last on {date}
pl_PL: Ostatnio {date}

en: Latitude
pl_PL: Szerokość geograficzna

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Layout & Inputs
pl_PL: Układ i pola wejściowe

en: Layout and labels options
pl_PL: Opcje układu i etykiet

en: Learn More
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Learn more
pl_PL: Zobacz więcej

en: Left to pay
pl_PL: Pozostało do zapłaty

en: Less options
pl_PL: Mniej opcji

en: Lesson Space
pl_PL: Przestrzeń lekcji

en: Lesson Space API key
pl_PL: Klucz API przestrzeni lekcyjnej

en: Lesson Space Link
pl_PL: Link do przestrzeni lekcyjnej

en: Lesson Space Links
pl_PL: Linki do przestrzeni lekcyjnej

en: Light Theme
pl_PL: Motyw jasny

en: Limit additional people
pl_PL: Limit dodatkowych osób

en: Limit appointments per customer
pl_PL: Cena konsultacji

en: Limit appointments per employee
pl_PL: Cena konsultacji

en: Limit events per customer
pl_PL: Limit wydarzeń na klienta

en: Limit package purchases per customer
pl_PL: Limit zakupu pakietów na klienta

en: Limit per customer
pl_PL: Limit na klienta

en: Limit the additional number of people
pl_PL: Ogranicz dodatkową liczbę osób

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
pl_PL: Ogranicz liczbę osób, które jeden klient może dodać podczas rezerwacji

en: Link copied to clipboard.
pl_PL: Link skopiowany do schowka.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
pl_PL: Połącz tego klienta z użytkownikiem WordPress, aby mógł się zalogować i przeglądać swoje wizyty w panelu administracyjnym Amelii.

en: Linked
pl_PL: Połączony

en: List
pl_PL: Lista

en: List (default)
pl_PL: Lista (domyślnie)

en: List layout
pl_PL: Lista (domyślnie)

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
pl_PL: Lista Twoich konsultacji uległa zmianie. Spójrz jeszcze raz i kontynuuj, klikając przycisk Zapisz.

en: Live API key
pl_PL: Klucz API produkcyjny

en: Live client ID
pl_PL: ID klienta produkcyjnego

en: Live key ID
pl_PL: ID klucza produkcyjnego

en: Live key secret
pl_PL: Sekret klucza produkcyjnego

en: Live publishable key
pl_PL: Klucz publikowalny produkcyjny

en: Live secret
pl_PL: Sekret produkcyjny

en: Live secret key
pl_PL: Klucz sekretu produkcyjnego

en: Load booking form manually
pl_PL: Załaduj formularz rezerwacji ręcznie

en: Load page
pl_PL: Załaduj stronę

en: Loading...
pl_PL: Ładuję…

en: Local Time
pl_PL: Czas lokalny:

en: Local Time:
pl_PL: Czas lokalny:

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Location:
pl_PL: Lokalizacja:

en: Location 1
pl_PL: Lokalizacja 1

en: Location ID
pl_PL: ID lokalizacji

en: Location Input Field
pl_PL: Nazwa lokalizacji

en: Location Selection
pl_PL: Opis lokalizacji

en: Location WP Hooks
pl_PL: Lokalizacja WP Hooks

en: Location address
pl_PL: Adres lokalizacji

en: Location description
pl_PL: Opis lokalizacji

en: Location has been added.
pl_PL: Lokalizacja została dodana.

en: Location has been deleted.
pl_PL: Lokalizacja została usunięta.

en: Location has been hidden.
pl_PL: Lokalizacja została ukryta.

en: Location has been updated.
pl_PL: Lokalizacja została zaktualizowana.

en: Location information
pl_PL: Opis lokalizacji

en: Location is now visible.
pl_PL: Lokalizacja jest teraz widoczna.

en: Location name
pl_PL: Nazwa lokalizacji

en: Location phone
pl_PL: Telefon lokalizacji

en: Locations
pl_PL: Lokalizacje

en: Locations must be active and have card processing enabled
pl_PL: Lokalizacje muszą być aktywne i mieć włączone przetwarzanie kart

en: Log In
pl_PL: Zaloguj się

en: Log out
pl_PL: Wyloguj się

en: Login
pl_PL: Zaloguj się

en: Logout
pl_PL: Wyloguj się

en: Longitude
pl_PL: Długość geograficzna

en: Lowest price
pl_PL: Cena wydarzenia

en: Mailchimp List
pl_PL: Lista Mailchimp

en: Mailgun API Key
pl_PL: Klucz API Mailgun

en: Mailgun Domain
pl_PL: Domena Mailgun

en: Make extra mandatory
pl_PL: Uczyń dodatkowe pole obowiązkowym

en: Male
pl_PL: Mężczyzna

en: Manage bookings
pl_PL: Zarządzaj rezerwacjami

en: Manage company days off
pl_PL: Zarządzaj dniami wolnymi firmy

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
pl_PL: Efektywnie zarządzaj anulacjami wydarzeń, umożliwiając klientom dołączanie do list oczekujących i ręczne wypełnianie wolnych miejsc.

en: Manage languages
pl_PL: Zarządzaj językami

en: Mandatory Field:
pl_PL: Pole obowiązkowe:

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
pl_PL: Przypisz użytkownika WordPress do tego pracownika, aby umożliwić mu dostęp do przeglądania swoich wizyt w panelu administracyjnym wtyczki.

en: Max
pl_PL: Maks

en: Max. Capacity
pl_PL: Maks. pojemność

en: Max Capacity Asc
pl_PL: Maksymalna pojemność rosnąco

en: Max Capacity Desc
pl_PL: Opis maksymalnej liczby miejsc

en: Maximum Quantity:
pl_PL: Maksymalna ilość:

en: Maximum allowed spots
pl_PL: Maksymalna liczba uczestników

en: Maximum bookings allowed
pl_PL: Maksymalna liczba dozwolonych rezerwacji

en: Maximum bookings reached
pl_PL: Wymagana maksymalna liczba rezerwacji

en: Maximum capacity
pl_PL: Maksymalna pojemność

en: Maximum capacity is reached
pl_PL: Maksymalna liczba uczestników osiągnięta

en: Maximum number of events returned
pl_PL: Maksymalna liczba zwróconych wydarzeń

en: Maximum number of places is
pl_PL: Maksymalna liczba miejsc to

en: Maximum quantity
pl_PL: Maksymalna ilość

en: Maximum usage per customer
pl_PL: Maksymalne użycie na klienta

en: Measurement ID
pl_PL: Identyfikator płatności

en: Meeting agenda
pl_PL: Agenda spotkania

en: Meeting title
pl_PL: Tytuł spotkania

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Message template
pl_PL: Szablon wiadomości

en: Method
pl_PL: Metoda

en: Microsoft Teams Link
pl_PL: Link do Microsoft Teams

en: Min. Capacity
pl_PL: Min. pojemność

en: Minimum bookings required
pl_PL: Wymagana minimalna liczba rezerwacji

en: Minimum capacity
pl_PL: Minimalna pojemność

en: Minimum number of attendees
pl_PL: Minimalna liczba uczestników

en: Minimum number of bookings
pl_PL: Minimalna liczba rezerwacji

en: Minimum number of required extras
pl_PL: Minimalna liczba wymaganych dodatków

en: Minimum of attendees
pl_PL: Minimalna liczba uczestników

en: Minimum of bookings
pl_PL: Minimalna liczba rezerwacji

en: Minimum required extras
pl_PL: Minimalne wymagane dodatki

en: Minimum required extras:
pl_PL: Minimalne wymagane dodatki

en: Minimum time required before booking
pl_PL: Minimalny czas wymagany przed dokonaniem rezerwacji

en: Minimum time required before canceling
pl_PL: Minimalny czas wymagany do anulowania

en: Minimum time required before rescheduling
pl_PL: Minimalny czas wymagany przed zmianą harmonogramu

en: Minutes
pl_PL: Minuty

en: Missing required fields:
pl_PL: Brak wymaganych pól:

en: Mobile menu
pl_PL: Menu mobilne

en: Mon
pl_PL: Pon.

en: Monday
pl_PL: Poniedziałek

en: Month
pl_PL: Miesiąc

en: Monthly
pl_PL: Miesięcznie

en: Months
pl_PL: Miesiące

en: More Features Zero Limits
pl_PL: Więcej funkcji, brak ograniczeń

en: More options
pl_PL: Więcej opcji

en: Multiple
pl_PL: Wiele

en: Multiple Emails
pl_PL: Wiele e-maili

en: Multiple Locations
pl_PL: Wiele lokalizacji

en: Multiple packages purchased.
pl_PL: Pakiet zakupiony

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
pl_PL: Pomnóż kwotę depozytu przez liczbę osób w jednej rezerwacji

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
pl_PL: Pomnóż kwotę zaliczki przez liczbę osób w jednej rezerwacji.

en: Multiply price by number of people
pl_PL: Pomnóż cenę przez liczbę osób

en: My Profile
pl_PL: Mój profil

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Name:
pl_PL: Nazwa:

en: Name Asc
pl_PL: Nazwa rosnąco

en: Name Ascending
pl_PL: Sortuj wg. nazwy rosnąco

en: Name Desc
pl_PL: Nazwa malejąco

en: Name Descending
pl_PL: Sortuj wg. nazwy malejąco

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
pl_PL: Nazwa przestrzeni (pokoju), która zostanie utworzona na potrzeby wizyt. Możesz użyć symboli zastępczych ze strony Powiadomienia. Jeśli pozostawisz puste, przestrzeń zostanie nazwana według ID wizyty.

en: Need additional fields?
pl_PL: Potrzebujesz dodatkowych pól?

en: Need to update your company's days off?
pl_PL: Chcesz zaktualizować dni wolne swojej firmy?

en: New
pl_PL: Nowy

en: New Appointment
pl_PL: Dodaj konsultacje

en: New Attendee
pl_PL: Nowy uczestnik

en: New Customer
pl_PL: Nowy klient

en: New Event
pl_PL: Nowe wydarzenie

en: New Location
pl_PL: Nowa lokalizacja

en: New Password
pl_PL: Nowe hasło

en: New Space
pl_PL: Nowa usługa

en: New Update
pl_PL: Nowa aktualizacja

en: New language
pl_PL: Nowy język

en: New password
pl_PL: Nowe hasło

en: Next
pl_PL: Następny

en: Next Service
pl_PL: Następna usługa

en: No
pl_PL: Nie

en: No, just this one
pl_PL: Nie, tylko ten

en: No-show
pl_PL: Nieobecność

en: No Employees Assigned to This Location
pl_PL: Brak pracowników przypisanych do tej lokalizacji

en: No Packages
pl_PL: Brak pakietów

en: No Show
pl_PL: Nieobecność

en: No Show (1)
pl_PL: Nieobecność (1)

en: No Show (2)
pl_PL: Nieobecność (2)

en: No Show (3+)
pl_PL: Nieobecność (3+)

en: No Tags. Create a new one.
pl_PL: Brak tagów. Utwórz nowy.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
pl_PL: Brak użytkowników WordPress z rolą Klient Amelia.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
pl_PL: Brak użytkowników WordPress z rolą Pracownik Amelia.

en: No appointments found
pl_PL: Nie znaleziono wizyt

en: No attendees found
pl_PL: Nie znaleziono uczestników

en: No booked appointments
pl_PL: Brak zarezerwowanych wizyt

en: No bookings found
pl_PL: Nie znaleziono rezerwacji

en: No camera found on this device.
pl_PL: Nie znaleziono kamery na tym urządzeniu.

en: No customers were imported to your customer list.
pl_PL: Nie zaimportowano klientów do listy klientów.

en: No events found
pl_PL: Nie znaleziono wydarzeń

en: No limit per customer
pl_PL: Brak limitu na klienta

en: No matching data
pl_PL: Brak pasujących danych

en: No packages found
pl_PL: Nie znaleziono pakietów

en: No results
pl_PL: wyniki

en: No results found
pl_PL: Nie znaleziono wyników

en: No results found...
pl_PL: Brak wyników wyszukiwania...

en: No results found for
pl_PL: Nie znaleziono wyników dla

en: No services yet
pl_PL: Brak usług

en: No spots left
pl_PL: Brak pozostały miejsc

en: No usage limit
pl_PL: Brak limitu użycia

en: Not available
pl_PL: Niedostępne

en: Not connected
pl_PL: Nie połączono

en: Not match to your current password
pl_PL: Proszę podać aktualne hasło

en: Note
pl_PL: Notatka

en: Note (Internal)
pl_PL: Notatka (wewnętrzna)

en: Notice: Please select at least one panel.
pl_PL: Uwaga: Wybierz co najmniej jeden panel.

en: Notification
pl_PL: Powiadomienie

en: Notification Language
pl_PL: Nazwa powiadomienia

en: Notification Placeholder
pl_PL: Znacznik powiadomienia

en: Notification has been deleted.
pl_PL: Powiadomienie zostało usunięte.

en: Notification has been saved.
pl_PL: Powiadomienie zostało zapisane.

en: Notification has not been saved.
pl_PL: Powiadomienie nie zostało zapisane.

en: Notification interval
pl_PL: Częstotliwość powiadamiania

en: Notification language
pl_PL: Język powiadomienia

en: Notification name
pl_PL: Nazwa powiadomienia

en: Notification status has been updated.
pl_PL: Status powiadomienia został zaktualizowany.

en: Notification status has not been updated.
pl_PL: Status powiadomienia nie został zaktualizowany.

en: Notification template
pl_PL: Szablon powiadomienia

en: Notification type
pl_PL: Typ powiadomienia

en: Notifications
pl_PL: Powiadomienia

en: Notifications in Amelia
pl_PL: Powiadomienia w Amelia

en: Notify attendees by email when event information is updated.
pl_PL: Powiadom uczestników e-mailem, gdy informacje o wydarzeniu zostaną zaktualizowane.

en: Notify selected employees about empty package purchases
pl_PL: Powiadom wybranych pracowników o zakupach pustych pakietów

en: Notify the attendee(s)
pl_PL: Powiadom klienta(ów)

en: Notify the customer(s)
pl_PL: Powiadom klienta(ów)

en: Notify the customer(s) by default
pl_PL: Powiadom klienta(ów) domyślnie

en: Number of Additional People
pl_PL: Liczba dodatkowych osób

en: Number of Additional People:
pl_PL: Liczba dodatkowych osób:

en: Number of Recurrences:
pl_PL: Liczba powtórzeń:

en: Number of Tickets
pl_PL: Liczba biletów

en: Number of adjusted time slots:
pl_PL: Liczba dopasowanych przedziałów czasowych:

en: Number of appointments
pl_PL: Liczba konsultacji

en: Number of appointments required for booking
pl_PL: Liczba wizyt potrzebnych do dokonania rezerwacji.

en: Number of appointments with applied coupon is
pl_PL: Liczba konsultacji z zastosowanym kuponem wynosi

en: Number of events
pl_PL: Liczba uczestników

en: Number of packages
pl_PL: Liczba uczestników

en: Number of people
pl_PL: Cena pomnoży się przez liczbę osób

en: Number of people that are coming with you.
pl_PL: Liczba osób, które przychodzą z tobą.

en: Number of tickets
pl_PL: Liczba biletów

en: Occupied
pl_PL: Zajęte

en: Occurrences
pl_PL: Wystąpienia

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
pl_PL: Oferuj czyste, oparte na liście doświadczenie rezerwacji z przyciągającym wzrok designem. Klienci mogą łatwo przeglądać i rezerwować z pełnej oferty wydarzeń.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
pl_PL: Oferuj zniżki lub darmowe wizyty z konfigurowalnymi kuponami.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
pl_PL: Oferuj różne długości i ceny dla tej usługi.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
pl_PL: Oferuj usługi z wieloma opcjami czasowymi do wyboru dla klientów.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
pl_PL: Oferuj upselling lub dodatkowe korzyści w ramach usługi za pomocą dodatków.

en: On
pl_PL: Włącz

en: On-Site
pl_PL: Na stronie

en: On-line
pl_PL: Online

en: On-site
pl_PL: Na stronie

en: On-site payment
pl_PL: Płatność na miejscu

en: OnBoard
pl_PL: Wprowadzenie

en: On:
pl_PL: Na:

en: On Break
pl_PL: Na przerwie

en: On the same day
pl_PL: Tego samego dnia

en: Once Off
pl_PL: Raz wyłączony

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
pl_PL: Gdy dodasz swój pierwszy kupon, pojawi się tutaj. Kliknij + Kupon powyżej, aby rozpocząć.

en: Once you add your first service, it will appear here.
pl_PL: Gdy dodasz swoją pierwszą usługę, pojawi się tutaj.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
pl_PL: Gdy otrzymasz rezerwacje, twoje spotkania będą wyświetlane tutaj. Możesz również rozpocząć, klikając przycisk Dodaj poniżej.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
pl_PL: Gdy otrzymasz rezerwacje wydarzeń, będą one wyświetlane tutaj. Możesz również rozpocząć, klikając przycisk Zarezerwuj wydarzenie poniżej.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
pl_PL: Gdy otrzymasz rezerwacje pakietów, będą one wyświetlane tutaj. Możesz również rozpocząć, klikając przycisk Zarezerwuj pakiet poniżej.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
pl_PL: Gdy zaczniesz dodawać lokalizacje, pojawią się tutaj. Możesz również zacząć, klikając przycisk Dodaj poniżej.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
pl_PL: Gdy zaczniesz otrzymywać rezerwacje, faktury będą wyświetlane tutaj.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
pl_PL: Gdy zaczniesz otrzymywać rezerwacje, transakcje będą wyświetlane tutaj.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
pl_PL: Jedna rezerwacja może obejmować wielu uczestników/miejsc.

en: One spot is equal to one attendee.
pl_PL: Jedno miejsce równa się jednemu uczestnikowi.

en: Online meetings
pl_PL: Spotkania online

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
pl_PL: Tylko szablony w domyślnym języku będą wyświetlane w panelu administracyjnym. Jeśli szablon nie istnieje w języku klienta, zostanie wysłana wersja w języku domyślnym.

en: Oops...
pl_PL: Ups…

en: Open
pl_PL: Zapisy otwarte

en: Open Event
pl_PL: Otwórz wydarzenie

en: Open following
pl_PL: Otwórz obserwowanie

en: Opened
pl_PL: Otwarte

en: Opens at
pl_PL: Otwarte o

en: Opens on
pl_PL: Otwarte w dniu

en: Opens on:
pl_PL: Początek od:

en: Option {number}
pl_PL: Opcja {number}

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Options:
pl_PL: Opcje:

en: Or
pl_PL: Lub

en: Or enter details below
pl_PL: Szczegóły wydarzenia

en: Or pay with card
pl_PL: Lub zapłać kartą

en: Orange
pl_PL: Pomarańczowy

en: Order
pl_PL: Zamówienie

en: Order creation
pl_PL: Tworzenie zamówienia

en: Order update
pl_PL: Aktualizacja zamówienia

en: Organizer
pl_PL: Organizator

en: Organizers
pl_PL: Organizatorzy

en: Other
pl_PL: Inne

en: Outlook Calendar
pl_PL: Kalendarz Outlook

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
pl_PL: Kalendarz Outlook i Microsoft Teams

en: Outlook Mailer
pl_PL: Kalendarz Outlook

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
pl_PL: Mailer Outlook nie jest w pełni skonfigurowany. Proszę dokończyć konfigurację konta w ustawieniach integracji Outlook.

en: Overridden by employee
pl_PL: Zastąpione przez pracownika

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: Overwrite Records
pl_PL: Nadpisz rekordy

en: PAYMENT METHOD
pl_PL: METODA PŁATNOŚCI

en: Package
pl_PL: Pakiet

en: Package:
pl_PL: Pakiet:

en: Package Asc
pl_PL: Pakiet Asc

en: Package Canceled
pl_PL: Pakiet anulowany

en: Package Desc
pl_PL: Opis pakietu

en: Package ID
pl_PL: ID pakietu

en: Package Info
pl_PL: Informacje o pakiecie

en: Package Selection
pl_PL: Wybór pakietu

en: Package appointment has been updated.
pl_PL: Wizyta w ramach pakietu została zaktualizowana.

en: Package appointments details
pl_PL: Szczegóły dotyczące pakietów

en: Package booking details
pl_PL: Szczegóły rezerwacji pakietu

en: Package booking has been created.
pl_PL: Rezerwacja pakietu została utworzona.

en: Package booking has been deleted.
pl_PL: Rezerwacja pakietu została usunięta.

en: Package booking has been updated.
pl_PL: Rezerwacja pakietu została zaktualizowana.

en: Package booking is not available for this time slot.
pl_PL: Rezerwacja pakietu nie jest dostępna w tym przedziale czasowym.

en: Package canceled
pl_PL: Pakiet anulowany

en: Package deal
pl_PL: Oferta pakietowa

en: Package deposit
pl_PL: Depozyt na pakiet

en: Package description
pl_PL: Opis pakietu

en: Package details
pl_PL: Szczegóły pakietu

en: Package duration
pl_PL: Czas trwania pakietu

en: Package has been created.
pl_PL: Pakiet został utworzony.

en: Package has been deleted.
pl_PL: Pakiet został usunięty.

en: Package has been hidden.
pl_PL: Pakiet został ukryty.

en: Package has been updated.
pl_PL: Pakiet został zaktualizowany.

en: Package includes
pl_PL: Cena pakietu

en: Package is now visible.
pl_PL: Pakiet jest teraz widoczny.

en: Package name
pl_PL: Nazwa pakietu

en: Package price
pl_PL: Cena pakietu

en: Package purchased
pl_PL: Zakupiono pakiet

en: Package rules and description
pl_PL: Zasady i opis pakietu

en: Packages
pl_PL: Pakiety

en: Packages have been reordered.
pl_PL: Pakiety zostały uporządkowane na nowo.

en: Paddle
pl_PL: Wiosło

en: Page
pl_PL: Adres URL strony panelu klienta

en: Paid
pl_PL: Zapłacone

en: Paid deposit
pl_PL: Depozyt na pakiet

en: Paid remaining amount
pl_PL: Opłacona pozostała kwota

en: Panel & access permissions
pl_PL: Panel i uprawnienia dostępu

en: Panel Button Type
pl_PL: Typ przycisku panelu

en: Panel subtab name
pl_PL: Nazwa podkarty panelu

en: Paragraph
pl_PL: Akapit

en: Partially Paid
pl_PL: Zapłacone częściowo

en: Partially Refunded
pl_PL: Zapłacone częściowo

en: Partially paid
pl_PL: Częściowo opłacone

en: Parts
pl_PL: Części

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Password Updated!
pl_PL: Hasło

en: Password changed successfully
pl_PL: Twoje hasło zostało pomyślnie zresetowane

en: Password has been changed
pl_PL: Hasło zostało zmienione

en: Password is set
pl_PL: Hasło zostało ustawione

en: Password must be longer than 3 characters
pl_PL: Hasło musi mieć conajmniej 6 znaków

en: Password reset link has been sent to your email.
pl_PL: Link do resetowania hasła został wysłany na Twój e-mail.

en: Passwords do not match
pl_PL: Hasła nie pasują do siebie

en: Passwords don't match.
pl_PL: Hasła nie pasują do siebie.

en: Pay
pl_PL: Dzień

en: Pay for all appointments at once
pl_PL: Zapłać za wszystkie wizyty jednocześnie

en: Pay now
pl_PL: Płacę teraz

en: Pay only for the first appointment
pl_PL: Zapłać tylko za pierwszą wizytę

en: Pay with payment link
pl_PL: Zapłać za pomocą linku płatności

en: Payee email
pl_PL: E-mail doradcy

en: Paying later
pl_PL: Płatność później

en: Paying now
pl_PL: Płacę teraz

en: Payment
pl_PL: Płatność

en: Payment History
pl_PL: Historia płatności

en: Payment ID
pl_PL: Identyfikator płatności

en: Payment ID:
pl_PL: Identyfikator płatności:

en: Payment Method
pl_PL: Metoda płatności

en: Payment Method:
pl_PL: Metoda płatności:

en: Payment Status
pl_PL: Status płatności

en: Payment Type:
pl_PL: Rodzaj płatności:

en: Payment amount
pl_PL: Kwota płatności

en: Payment created
pl_PL: Data płatności

en: Payment currency
pl_PL: Waluta płatności

en: Payment date
pl_PL: Data płatności

en: Payment details
pl_PL: Szczegóły płatności

en: Payment due amount
pl_PL: Kwota należna do zapłaty

en: Payment error
pl_PL: Błąd płatności

en: Payment link for Barion
pl_PL: Opis Stripe

en: Payment method
pl_PL: Metoda płatności

en: Payment method:
pl_PL: Metoda płatności:

en: Payment methods
pl_PL: Metody płatności

en: Payment protected by policy and powered by
pl_PL: Płatność chroniona przez politykę i obsługiwana przez

en: Payment status
pl_PL: Status płatności

en: Payment type
pl_PL: Rodzaj płatności

en: Payment type, deposit payment...
pl_PL: Rodzaj płatności, płatność zaliczkowa...

en: Payments
pl_PL: Płatności

en: Pending
pl_PL: Oczekujące

en: Pending appointments
pl_PL: Oczekujące wizyty

en: Pending payment
pl_PL: Oczekująca płatność

en: People
pl_PL: Cena pomnoży się przez liczbę osób

en: Per Location
pl_PL: Za lokalizację

en: Per Service
pl_PL: Za usługę

en: Per customer
pl_PL: Na klienta

en: Percentage
pl_PL: Odsetek

en: Percentage amount
pl_PL: Kwota procentowa

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
pl_PL: Depozyt procentowy zostanie obliczony na podstawie całkowitej ceny rezerwacji<br>i stała kwota może być pomnożona przez liczbę osób lub pozostać stała na całkowitej cenie rezerwacji.

en: Percentage of Load
pl_PL: Procent obłożenia

en: Period
pl_PL: Okres

en: Period available for booking in advance
pl_PL: Okres dostępny do rezerwacji z wyprzedzeniem

en: Periods
pl_PL: Okresy

en: Permanent access token
pl_PL: Stały token dostępu

en: Person
pl_PL: Osoba

en: Personal Information
pl_PL: Notatki klienta

en: Phone
pl_PL: Telefon

en: Phone:
pl_PL: Telefon:

en: Phone Number
pl_PL: Ustaw numer telefonu jako pole obowiązkowe

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
pl_PL: Adres e-mail już istnieje pod inną nazwą. Sprawdź swoje imię i nazwisko.

en: Phone number
pl_PL: Numer telefonu

en: Phone number ID
pl_PL: ID numeru telefonu

en: Phone number copied to clipboard.
pl_PL: Numer telefonu skopiowany do schowka.

en: Phone number must include a country code.
pl_PL: Numer telefonu musi zawierać kod kraju.

en: Pick a date or range
pl_PL: Wybierz datę lub zakres

en: Pick a year
pl_PL: Wybierz rok

en: Pick date & time
pl_PL: Wybierz datę i godzinę

en: Pick date & time:
pl_PL: Wybierz datę i godzinę konsultacji:

en: Pin icon
pl_PL: Ikona pinezki

en: Pixel ID
pl_PL: ID piksela

en: Placeholder
pl_PL: Znaczniki

en: Placeholder Color
pl_PL: Znacznik skopiowany

en: Placeholder copied to clipboard.
pl_PL: Element zastępczy skopiowany do schowka.

en: Placeholders
pl_PL: Znaczniki

en: Plain
pl_PL: Zwykły

en: Plans
pl_PL: Plany

en: Please Wait
pl_PL: Proszę czekać

en: Please cancel the event first before deleting it.
pl_PL: Anuluj wydarzenie, zanim je usuniesz.

en: Please check your .csv file and try again.
pl_PL: Proszę sprawdzić plik .csv i spróbować ponownie.

en: Please choose appointment date
pl_PL: Proszę wybrać datę wizyty

en: Please choose appointment time
pl_PL: Proszę wybrać godzinę wizyty

en: Please confirm you are not a robot
pl_PL: Potwierdź, że nie jesteś robotem

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
pl_PL: Proszę upewnić się, że usługi i pracownicy są utworzeni oraz że usługi są przypisane pracownikom.

en: Please enter Mailgun API key
pl_PL: Wprowadź klucz API Mailgun

en: Please enter Mailgun Domain
pl_PL: Wprowadź domenę Mailgun

en: Please enter SMTP host
pl_PL: Wprowadź serwer SMTP

en: Please enter SMTP password
pl_PL: Wprowadź hasło SMTP

en: Please enter SMTP port
pl_PL: Wprowadź port SMTP

en: Please enter SMTP username
pl_PL: Wprowadź nazwę użytkownika SMTP

en: Please enter a code.
pl_PL: Proszę wprowadzić kod.

en: Please enter a content.
pl_PL: Proszę wprowadzić treść.

en: Please enter a first name.
pl_PL: Proszę wprowadzić imię.

en: Please enter a live publishable key.
pl_PL: Proszę wprowadzić klucz publikowalny na żywo.

en: Please enter a live secret key.
pl_PL: Proszę wprowadzić klucz tajny na żywo.

en: Please enter a name.
pl_PL: Proszę wprowadzić nazwę.

en: Please enter a new password.
pl_PL: Proszę wprowadzić nowe hasło.

en: Please enter a new password again.
pl_PL: Proszę ponownie wprowadzić nowe hasło.

en: Please enter a notification name.
pl_PL: Proszę wprowadzić nazwę powiadomienia.

en: Please enter a password.
pl_PL: Proszę wprowadzić hasło.

en: Please enter a recipient email.
pl_PL: Proszę wprowadzić adres e-mail odbiorcy.

en: Please enter a recipient phone.
pl_PL: Proszę wprowadzić numer telefonu odbiorcy.

en: Please enter a sender email.
pl_PL: Proszę wprowadzić adres e-mail nadawcy.

en: Please enter a sender name.
pl_PL: Proszę wprowadzić nazwę nadawcy.

en: Please enter a subject.
pl_PL: Proszę wprowadzić temat.

en: Please enter a tax amount.
pl_PL: Proszę wprowadzić kwotę podatku.

en: Please enter a test publishable key.
pl_PL: Proszę wprowadzić testowy klucz publiczny.

en: Please enter a test secret key.
pl_PL: Proszę wprowadzić testowy klucz tajny.

en: Please enter a ticket name.
pl_PL: Proszę wprowadzić nazwę biletu.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
pl_PL: Proszę wprowadzić prawidłowy URL z protokołem (http:// lub https://).

en: Please enter a valid email address
pl_PL: Proszę podać aktualny adres email

en: Please enter a valid email address.
pl_PL: Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

en: Please enter a valid phone number.
pl_PL: Proszę wprowadzić prawidłowy numer telefonu.

en: Please enter an email.
pl_PL: Proszę wprowadzić adres e-mail.

en: Please enter an event.
pl_PL: Proszę wprowadzić wydarzenie.

en: Please enter appointment date...
pl_PL: Proszę wybrać datę konsultacji...

en: Please enter coupon
pl_PL: Wprowadź kupon

en: Please enter current password
pl_PL: Proszę podać aktualne hasło

en: Please enter date
pl_PL: Proszę podać datę

en: Please enter date of birth
pl_PL: Proszę podać datę

en: Please enter email
pl_PL: Proszę podać adres E-mail

en: Please enter email or username
pl_PL: Wprowadź nazwę użytkownika SMTP

en: Please enter end time
pl_PL: Wprowadź godzinę zakończenia

en: Please enter first name
pl_PL: Proszę podać imię

en: Please enter last name
pl_PL: Proszę podać nazwisko

en: Please enter live API Key
pl_PL: Wprowadź klucz live API

en: Please enter live ClientId
pl_PL: Wprowadź live ClientId

en: Please enter live POSKey
pl_PL: Wprowadź klucz live API

en: Please enter live Secret
pl_PL: Wprowadź live Secret

en: Please enter live key id
pl_PL: Proszę wprowadzić identyfikator klucza live

en: Please enter live key secret
pl_PL: Proszę wprowadzić tajny klucz live

en: Please enter name
pl_PL: Proszę podać imię i nazwisko

en: Please enter new password
pl_PL: Podaj nowe hasło

en: Please enter new password again
pl_PL: Powtórz nowe hasło

en: Please enter password
pl_PL: Proszę wpisać hasło

en: Please enter payee email
pl_PL: Proszę podać adres E-mail

en: Please enter phone
pl_PL: Proszę podać numer telefonu

en: Please enter phone number
pl_PL: Proszę podać numer telefonu

en: Please enter sandbox POSKey
pl_PL: Wprowadź testowy klucz API

en: Please enter start time
pl_PL: Wprowadź godzinę rozpoczęcia

en: Please enter tax rate name.
pl_PL: Proszę wprowadzić nazwę stawki podatkowej.

en: Please enter test API Key
pl_PL: Wprowadź testowy klucz API

en: Please enter test ClientId
pl_PL: Wprowadź test ClientId

en: Please enter test Secret
pl_PL: Wprowadź test Secret

en: Please enter test key id
pl_PL: Proszę wprowadzić identyfikator klucza testowego

en: Please enter test key secret
pl_PL: Proszę wprowadzić tajny klucz testowy

en: Please enter waiting list capacity
pl_PL: Proszę wprowadzić pojemność listy oczekujących

en: Please fill in your address.
pl_PL: Proszę wprowadzić swój adres.

en: Please log in to Square
pl_PL: Proszę zalogować się do Square

en: Please map corresponding data to columns:
pl_PL: Proszę przypisać odpowiednie dane do kolumn:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
pl_PL: Proszę pamiętać: Aby ta opcja działała, musisz dodać nowe zastępniki linków płatności do szablonów wiadomości.

en: Please refine your search criteria
pl_PL: Zmień datę lub godzinę w opcjach wyszukiwania po lewej stronie

en: Please select
pl_PL: Proszę wybrać

en: Please select a category.
pl_PL: Proszę wybrać kategorię.

en: Please select a closing date.
pl_PL: Proszę wybrać datę zamknięcia.

en: Please select a closing time.
pl_PL: Proszę wybrać czas zamknięcia.

en: Please select a color.
pl_PL: Proszę wybrać kolor.

en: Please select a customer.
pl_PL: Proszę wybrać klienta.

en: Please select a date.
pl_PL: Proszę wybrać datę.

en: Please select a date range.
pl_PL: Proszę wybrać zakres dat.

en: Please select a date range that is within the period range.
pl_PL: Proszę wybrać zakres dat, który mieści się w zakresie okresu.

en: Please select a duration.
pl_PL: Proszę wybrać czas trwania.

en: Please select a location.
pl_PL: Proszę wybrać lokalizację.

en: Please select a package.
pl_PL: Proszę wybrać pakiet.

en: Please select a service.
pl_PL: Proszę wybrać usługę.

en: Please select a start time.
pl_PL: Proszę wybrać godzinę rozpoczęcia.

en: Please select a time.
pl_PL: Proszę wybrać godzinę.

en: Please select a type.
pl_PL: Proszę wybrać typ.

en: Please select an action.
pl_PL: Proszę wybrać działanie.

en: Please select an attendee.
pl_PL: Proszę wybrać uczestnika.

en: Please select an email template.
pl_PL: Proszę wybrać szablon e-mail.

en: Please select an employee.
pl_PL: Proszę wybrać pracownika.

en: Please select an end date.
pl_PL: Proszę wybrać datę zakończenia.

en: Please select an end time.
pl_PL: Proszę wybrać godzinę zakończenia.

en: Please select an event.
pl_PL: Proszę wybrać wydarzenie.

en: Please select an opening date.
pl_PL: Proszę wybrać datę otwarcia.

en: Please select an opening time.
pl_PL: Proszę wybrać godzinę otwarcia.

en: Please select at least one customer
pl_PL: Wybierz co najmniej jednego klienta

en: Please select at least one employee.
pl_PL: Proszę wybrać co najmniej jednego pracownika.

en: Please select at least one service.
pl_PL: Proszę wybrać co najmniej jedną usługę.

en: Please select customer
pl_PL: Proszę wybrać klienta

en: Please select date
pl_PL: Proszę wybrać datę

en: Please select employee
pl_PL: Proszę wybierać doradcę

en: Please select location
pl_PL: Proszę wybrać lokalizację

en: Please select package:
pl_PL: Proszę wybrać pakiet:

en: Please select repeat interval
pl_PL: Wybierz interwał powtarzania

en: Please select repeat period
pl_PL: Wybierz okres powtarzania

en: Please select service
pl_PL: Proszę wybrać usługę

en: Please select the extra:
pl_PL: Proszę wybierać dodatek:

en: Please select time
pl_PL: Proszę wybrać godzinę

en: Please upload the file
pl_PL: Proszę przesłać plik

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
pl_PL: Proszę użyć wbudowanego widgetu shortcode Elementor zamiast widgetu Amelia podczas dodawania Amelii do wyskakującego okienka.

en: Plugin Activation Error
pl_PL: Błąd aktywacji wtyczki

en: Plugin has been activated
pl_PL: Wtyczka została aktywowana

en: Plugin has been deactivated
pl_PL: Wtyczka została dezaktywowana

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
pl_PL: Blokada okienek popup jest włączona! Aby dodać wizytę do kalendarza, proszę zezwolić na okienka popup i dodać tę stronę do listy wyjątków.

en: Popup Heading
pl_PL: Oczekujące

en: Preload entities when page loads
pl_PL: Wczytaj wstępnie encje podczas ładowania strony

en: Prepared
pl_PL: Przygotowany

en: Preselect Booking Parameters
pl_PL: Wstępnie wybierz parametry rezerwacji

en: Preselect Current Date
pl_PL: Wstępnie wybierz bieżącą datę

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
pl_PL: Wstępnie zaznacz pole wyboru „Subskrybuj”

en: Preset Colors
pl_PL: Ustaw kolor

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
pl_PL: Zablokuj rezerwacje w godzinach oznaczonych jako zajęte w Kalendarzu Google pracownika.

en: Preview
pl_PL: Zapowiedź

en: Preview Invoice
pl_PL: Zapowiedź

en: Price
pl_PL: Cena

en: Price:
pl_PL: Cena:

en: Price Asc
pl_PL: Cena rosnąco

en: Price Ascending
pl_PL: Sortuj od najtańszych

en: Price Desc
pl_PL: Cena malejąca

en: Price Descending
pl_PL: Sortuj od najdroższych

en: Price number of decimals
pl_PL: Liczba miejsc po przecinku w cenie

en: Price per Spot
pl_PL: Cena za miejsce

en: Price separator
pl_PL: Separator ceny

en: Price symbol position
pl_PL: Pozycja symbolu ceny

en: Price type
pl_PL: Typ ceny

en: Pricing
pl_PL: Cennik

en: Pricing & duration
pl_PL: Cennik i czas trwania

en: Pricing by Date range
pl_PL: Cennik według zakresu dat

en: Pricing by date & time
pl_PL: Cennik według daty i godziny

en: Pricing by date range
pl_PL: Cennik według zakresu dat

en: Pricing by duration
pl_PL: Cennik według czasu trwania

en: Pricing by number of people
pl_PL: Cennik według liczby osób

en: Pricing by the number of people
pl_PL: Cennik według liczby osób

en: Primary
pl_PL: Kolor podstawowy

en: Primary Button Type
pl_PL: Typ głównego przycisku

en: Primary Gradient
pl_PL: Podstawowy gradient

en: Primary and state colors
pl_PL: Kolory podstawowe i stanu

en: Process payments easily with Square.
pl_PL: Łatwo przetwarzaj płatności za pomocą Square.

en: Processing
pl_PL: Przetwarzanie

en: Profile
pl_PL: Mój profil

en: Profile data updated successfully
pl_PL: Dane profilu zostały pomyślnie zaktualizowane

en: Profile deleted
pl_PL: Profil usunięty

en: Profile has been updated
pl_PL: Profil został uaktualniony

en: Property name
pl_PL: Nazwa właściwości

en: Property value
pl_PL: Wartość właściwości

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
pl_PL: Chroń swój system rezerwacji przed botami, integrując klucze reCAPTCHA.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
pl_PL: Zapewnij uproszczone, prowadzone doświadczenie rezerwacji na swojej stronie internetowej. Dostosuj wygląd i etykiety, aby poprawić użyteczność i dostosować je do potrzeb Twojego biznesu.

en: Publish Form
pl_PL: Opublikuj formularz

en: Purchase code
pl_PL: Kod zakupu

en: Purchase is canceled
pl_PL: Zakup został anulowany

en: Purchased
pl_PL: Pakiet zakupiony

en: Purple
pl_PL: Fioletowy

en: Qty
pl_PL: Ilość

en: Qty:
pl_PL: Ilość:

en: Quantity
pl_PL: Maksymalna ilość

en: Quantity Asc
pl_PL: Ilość rosnąco

en: Quantity Desc
pl_PL: Ilość malejąco

en: Quantity is shared
pl_PL: Ilość jest współdzielona

en: Quantity per location
pl_PL: Ilość na lokalizację

en: Quantity per service
pl_PL: Ilość na usługę

en: Queued
pl_PL: W kolejce

en: Radio button
pl_PL: Przycisk opcji

en: Random
pl_PL: Losowo

en: Rate
pl_PL: Stawka

en: Re-type New Password
pl_PL: Wpisz ponownie nowe hasło

en: Read more
pl_PL: Zobacz więcej

en: Recharge
pl_PL: Doładuj

en: Recurrence
pl_PL: Powtarzalność

en: Recurrences
pl_PL: Powtarzalności

en: Recurring
pl_PL: Powtórz

en: Recurring Appointment
pl_PL: Ustaw konsultacje cykliczne

en: Recurring Appointments
pl_PL: Konsultacje cykliczne

en: Recurring Appointments:
pl_PL: Konsultacje cykliczne:

en: Recurring Summary
pl_PL: Podsumowanie cykliczne

en: Recurring appointment payment
pl_PL: Płatność za wizytę cykliczną

en: Recurring appointments
pl_PL: Wizyty cykliczne

en: Recurring appointments details
pl_PL: Szczegóły powtarzających się konsultacji

en: Recurring events
pl_PL: Wydarzenia cykliczne

en: Recurring notification
pl_PL: Powtarzające się powiadomienie

en: Recurring popup
pl_PL: Okienko cykliczne

en: Red
pl_PL: Czerwony

en: Redirect URI
pl_PL: URI przekierowania

en: Redirect URL After Booking
pl_PL: Przekierowanie na adres URL po rezerwacji

en: Redirect URL (denied)
pl_PL: Przekierowanie URL (odmowa)

en: Redirect URL after Payment
pl_PL: Przekierowanie na adres URL po rezerwacji

en: Redirect URL after booking
pl_PL: Przekierowanie URL po dokonaniu rezerwacji

en: Redirect URL after payment
pl_PL: URL przekierowania po płatności

en: Redirect URL for successfully approved booking
pl_PL: URL przekierowania dla pomyślnie zatwierdzonej rezerwacji

en: Redirect URL for successfully rejected booking
pl_PL: URL przekierowania dla pomyślnie odrzuconej rezerwacji

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
pl_PL: URL przekierowania dla niepomyślnie zatwierdzonej rezerwacji

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
pl_PL: URL przekierowania dla nieudanej odrzuconej rezerwacji

en: Redirect URLs
pl_PL: URI przekierowania

en: Redirect page
pl_PL: Strona przekierowująca

en: Reflect On
pl_PL: Zastanów się

en: Refund
pl_PL: Zwrot

en: Refund Transaction
pl_PL: Transakcja zwrotu pieniędzy

en: Refunded
pl_PL: Zwrócono

en: Registration, Telephone Number, Email
pl_PL: Rejestracja, Numer telefonu, Email

en: Rejected
pl_PL: Odrzucono

en: Remaining Amount:
pl_PL: Pozostała kwota:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
pl_PL: Pozostała kwota zostanie zapłacona na miejscu.

en: Remind me when my SMS balance is low
pl_PL: Przypomnij mi, gdy saldo SMS jest niskie

en: Remove Attendee
pl_PL: Usuń uczestnika

en: Remove Google Calendar busy slots
pl_PL: Usuń zajęte terminy z Kalendarza Google

en: Reorder Packages
pl_PL: Zmień kolejność pakietów

en: Reorder Services
pl_PL: Zmień kolejność usług

en: Reorder on website
pl_PL: Zmień kolejność na stronie

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
pl_PL: Zmiana kolejności pakietów wpływa na ich wyświetlanie na stronie.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
pl_PL: Zmiana kolejności usług wpływa na ich wyświetlanie na stronie.

en: Repeat
pl_PL: Powtórz

en: Repeat:
pl_PL: Powtarzaj:

en: Repeat Appointment
pl_PL: Powtórz wizytę

en: Repeat Event
pl_PL: Powtarzaj wydarzenie

en: Repeat Every Year
pl_PL: Powtarzaj co rok

en: Repeat Yearly
pl_PL: Powtarzaj co rok

en: Repeat appointment
pl_PL: Powtórz wizytę

en: Repeat event
pl_PL: Powtórz wydarzenie

en: Repeat every
pl_PL: Powtarzaj co rok

en: Repeat every year
pl_PL: Powtarzaj co roku

en: Repeat on
pl_PL: Powtarzaj:

en: Repeat this appointment
pl_PL: Powtarzają tą konsultacje

en: Repeat yearly
pl_PL: Powtarzaj co roku

en: Replace
pl_PL: Zastąp

en: Require password for login
pl_PL: Wymagaj hasła do logowania

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
pl_PL: Wymagane pola: <b>Imię</b> oraz <b>Nazwisko</b>.

en: Reschedule
pl_PL: Przełóż

en: Rescheduled
pl_PL: Przełożony

en: Reset
pl_PL: Zresetuj

en: Reset Form
pl_PL: Zresetuj formularz

en: Reset Password
pl_PL: Zresetuj hasło

en: Resource
pl_PL: Usługa została usunięta

en: Resource Details
pl_PL: Szczegóły zasobu

en: Resource has been added.
pl_PL: Zasób został dodany.

en: Resource has been deleted.
pl_PL: Zasób został usunięty.

en: Resource has been hidden.
pl_PL: Zasób został ukryty.

en: Resource has been updated.
pl_PL: Zasób został zaktualizowany.

en: Resource is now visible.
pl_PL: Zasób jest teraz widoczny.

en: Resources
pl_PL: Klienci zostali usunięci

en: Returning
pl_PL: Wracający

en: Revenue
pl_PL: Przychód

en: Role
pl_PL: Rola

en: Roles & permissions
pl_PL: Role i uprawnienia

en: Rules
pl_PL: Zasady

en: SMS History
pl_PL: Historia SMS

en: SMS Settings
pl_PL: Ustawienia SMS

en: SMTP Host
pl_PL: Host SMTP

en: SMTP Password
pl_PL: Hasło SMTP

en: SMTP Port
pl_PL: Port SMTP

en: SMTP Secure
pl_PL: Bezpieczeństwo SMTP

en: SMTP Username
pl_PL: Nazwa użytkownika SMTP

en: Same day
pl_PL: Tego samego dnia

en: Sandbox mode
pl_PL: Tryb testowy

en: Sat
pl_PL: Sob

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Save
pl_PL: Zachowaj

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save Changes
pl_PL: Zachowaj zmiany

en: Save Special Day
pl_PL: Zapisz specjalny dzień

en: Scan
pl_PL: Skan

en: Scan E-Ticket
pl_PL: Wybierz godzinę

en: Schedule
pl_PL: Termin

en: Schedule:
pl_PL: Harmonogram:

en: Scheduled
pl_PL: Zaplanowane

en: Scheduled Before Appointment
pl_PL: Zaplanowane przed wizytą

en: Scheduled Before Event
pl_PL: Zaplanowane przed wydarzeniem

en: Scheduled notification
pl_PL: Zaplanowane powiadomienie

en: Scope
pl_PL: Zakres

en: Scopes
pl_PL: Zakresy

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search...
pl_PL: Szukaj...

en: Search Coupons
pl_PL: Szukaj kuponu rabatowego

en: Search Filters
pl_PL: Opcje wyszukiwania

en: Search Input Field
pl_PL: Notatki doradcy

en: Search Resources
pl_PL: Szukaj zasobów

en: Search Results
pl_PL: Wyniki wyszukiwania

en: Search Taxes
pl_PL: Opcje wyszukiwania

en: Search attendees
pl_PL: Wyszukaj uczestników

en: Search booked appointments
pl_PL: Wyszukaj zarezerwowane wizyty

en: Search bookings
pl_PL: Wyszukaj rezerwacje

en: Search customers
pl_PL: Wyszukaj klientów

en: Search employees
pl_PL: Wyszukaj pracowników

en: Search events
pl_PL: Wyszukaj wydarzenia

en: Search features
pl_PL: Wyszukaj funkcje

en: Search for Events
pl_PL: Szukaj wydarzeń…

en: Search integrations
pl_PL: Wyszukaj integracje

en: Search invoices
pl_PL: Wyszukaj faktury

en: Search notifications
pl_PL: Wyszukaj powiadomienia

en: Search packages
pl_PL: Wyszukaj pakiety

en: Search services
pl_PL: Wyszukaj usługi

en: Second
pl_PL: Drugi

en: Second {day}
pl_PL: Drugi {day}

en: Secondary Button Type
pl_PL: Typ przycisku pomocniczego

en: Secret key (POSKey)
pl_PL: Klucz tajny (POSKey)

en: Section
pl_PL: Akcja

en: Securely process payments using Stripe.
pl_PL: Bezpiecznie przetwarzaj płatności za pomocą Stripe.

en: Segments
pl_PL: Segmenty

en: Select
pl_PL: Zaznacz

en: Select Address
pl_PL: Wybierz adres

en: Select Apple Calendar
pl_PL: Wybierz kalendarz

en: Select Box
pl_PL: Pole wyboru

en: Select Calendar
pl_PL: Wybierz kalendarz

en: Select Catalog View
pl_PL: Wybierz widok katalogu

en: Select Coupon
pl_PL: Wybierz kupon rabatowy

en: Select Customer
pl_PL: Wybierz klienta(ów)

en: Select Customer(s)
pl_PL: Wybierz klienta(ów)

en: Select Date
pl_PL: Proszę wybrać datę

en: Select Employee
pl_PL: Wybierz doradcę

en: Select Event
pl_PL: Wybierz wydarzenie

en: Select Events
pl_PL: Wybierz wydarzenie

en: Select Location
pl_PL: Wybierz lokalizację

en: Select Package
pl_PL: Wybierz pakiet

en: Select Repeat Interval
pl_PL: Wybierz interwał powtarzania

en: Select Repeat Period
pl_PL: Wybierz cykl

en: Select Service
pl_PL: Wybierz usługę

en: Select Service Category
pl_PL: Wybierz kategorię usługi

en: Select Tag
pl_PL: Wybierz tag

en: Select Tags
pl_PL: Wybierz tag

en: Select Tickets
pl_PL: Wybierz godzinę

en: Select Time
pl_PL: Wybierz godzinę

en: Select View
pl_PL: Wybierz widok

en: Select WooCommerce product
pl_PL: Wybierz produkt WooCommerce

en: Select Zoom User
pl_PL: Wybierz użytkownika Zoom

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
pl_PL: Wybierz symbol zastępczy, aby wstawić go w miejscu, gdzie znajduje się kursor.

en: Select box
pl_PL: Pole wyboru

en: Select category
pl_PL: Wybierz kategorię

en: Select customer, employee and service
pl_PL: Wybierz klienta, doradcę i usługę

en: Select date and time
pl_PL: Wybierz datę i godzine

en: Select delimiter
pl_PL: Wybierz separator

en: Select employee
pl_PL: Wybierz pracownika

en: Select event
pl_PL: Wybierz wydarzenie

en: Select location
pl_PL: Wybierz lokalizację

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
pl_PL: Wybierz tylko określone usługi na ten okres.<br/>Jeśli nie wybrano żadnych usług, wszystkie przypisane usługi dla tego doradcy<br/>będą dostępne do rezerwacji w tym okresie.

en: Select or Create New
pl_PL: Wybierz lub utwórz nowy wpis

en: Select or Create Tag
pl_PL: Wybierz lub utwórz tag

en: Select package
pl_PL: Wybierz pakiet

en: Select service
pl_PL: Wybierz usługę

en: Select specific location for each period.
pl_PL: Wybierz określoną lokalizację dla każdego okresu.

en: Select specific location for this period.
pl_PL: Wybierz określoną lokalizację na ten okres.

en: Select specific services for each period.
pl_PL: Wybierz określone usługi na każdy okres.

en: Select the Appointment Time
pl_PL: Wybierz czas konsultacji

en: Select the Extras you'd like
pl_PL: Wybierz dodatki, które chcesz

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
pl_PL: Wybierz produkt WooCommerce, który będzie używany dla tego pakietu.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
pl_PL: Wybierz akcję, która wywoła zdarzenie do śledzenia.

en: Select the events this coupon can be used for.
pl_PL: Wybierz wydarzenia, dla których można użyć tego kuponu.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
pl_PL: Wybierz liczbę biletów, które chcesz zarezerwować dla każdego rodzaju biletu.

en: Select the packages this coupon can be used for.
pl_PL: Wybierz pakiety, do których można użyć tego kuponu.

en: Select the services this coupon can be used for.
pl_PL: Wybierz usługi, do których można użyć tego kuponu.

en: Select this Employee
pl_PL: Wybierz tego pracownika

en: Select this employee
pl_PL: Wybierz tego pracownika

en: Select your Square Location
pl_PL: Wybierz swoją lokalizację Square

en: Selected
pl_PL: Jeśli ta opcja jest zaznaczona, domyślne powiadomienie nie będzie wysyłane dla wybranych usług

en: Selected Customers
pl_PL: Wybrani klienci

en: Selected extras
pl_PL: Wybrane dodatki

en: Selected extras details
pl_PL: Wybrane dodatki

en: Selected services
pl_PL: Wybrane usługi

en: Semicolon (;)
pl_PL: Średnik (;)

en: Send
pl_PL: Wyślij

en: Send Access Link
pl_PL: Wyślij link dostępu

en: Send Reset Link
pl_PL: Wyślij link resetujący

en: Send all SMS messages to additional numbers
pl_PL: Wysyłaj wszystkie SMS-y na dodatkowe numery

en: Send all notifications to additional addresses
pl_PL: Wysyłaj wszystkie powiadomienia na dodatkowe adresy

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
pl_PL: Wyślij powiadomienia o spotkaniach bezpośrednio przez WhatsApp.

en: Send custom fields info for each customer separately
pl_PL: Wysyłaj informacje z pól niestandardowych dla każdego klienta osobno

en: Send event invitation email
pl_PL: Wyślij e-mail z zaproszeniem na wydarzenie

en: Send invoice
pl_PL: Wyślij fakturę

en: Send invoice to customer by default
pl_PL: Domyślnie wysyłaj fakturę do klienta

en: Send only this notification
pl_PL: Wyślij email odzyskiwania

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
pl_PL: Wyślij spersonalizowane powiadomienia e-mail i SMS dostosowane do Twojego biznesu.

en: Send to e-mail
pl_PL: Wyślij testowy e-mail

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
pl_PL: Wysyłaj dane klientów do Mailchimp szybko i bez wysiłku.

en: Sender ID supports up to 11 characters
pl_PL: Identyfikator nadawcy może zawierać do 11 znaków

en: Sent
pl_PL: Wysłano

en: Separate-row export
pl_PL: Eksport w oddzielnych wierszach

en: Service
pl_PL: Usługa

en: Service/Event
pl_PL: Usługa/Wydarzenie

en: Service Asc
pl_PL: Usługa rosnąco

en: Service Categories
pl_PL: Kategorie usług

en: Service Category
pl_PL: Kategoria usługi

en: Service Desc
pl_PL: Usługa malejąco

en: Service ID
pl_PL: ID usługi

en: Service Info
pl_PL: Informacje o usłudze

en: Service Input Field
pl_PL: Notatki doradcy

en: Service Price
pl_PL: Cena usługi

en: Service Selection
pl_PL: Wybór usługi

en: Service Subtotal
pl_PL: Suma częściowa usługi

en: Service description
pl_PL: Opis usługi

en: Service details
pl_PL: Szczegóły usługi

en: Service duration
pl_PL: Czas trwania usługi

en: Service employees list
pl_PL: Lista doradców usługi

en: Service has been added.
pl_PL: Usługa została dodana.

en: Service has been deleted.
pl_PL: Usługa została usunięta.

en: Service has been hidden.
pl_PL: Usługa została ukryta.

en: Service has been updated.
pl_PL: Usługa została zaktualizowana.

en: Service info
pl_PL: Informacja o usłudze

en: Service information
pl_PL: Czas trwania usługi

en: Service is now visible.
pl_PL: Usługa jest teraz widoczna.

en: Service name
pl_PL: Nazwa usługi

en: Service price
pl_PL: Cena usługi

en: Services
pl_PL: Usługi

en: Services Asc
pl_PL: Usługi - rosnąco

en: Services Desc
pl_PL: Usługi - malejąco

en: Services have been reordered.
pl_PL: Usługi zostały uporządkowane na nowo.

en: Services list, Appointments
pl_PL: Lista usług, Wizyty

en: Set Limit
pl_PL: Ustaw limit

en: Set Minimum
pl_PL: Ustaw minimalną

en: Set Password
pl_PL: Ustaw hasło

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
pl_PL: Ustaw maksymalną liczbę osób, które klient może dodać podczas rezerwacji.

en: Set coupons to be case insensitive
pl_PL: Ustaw kupony jako nieczułe na wielkość liter.

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
pl_PL: Ustaw różne ceny dla określonych dni, godzin lub niestandardowych dat.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
pl_PL: Ustaw dynamiczne ceny usług w oparciu o różne warunki.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
pl_PL: Najpierw ustaw okres wydarzenia, aby umożliwić ustalanie cen według zakresu dat.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
pl_PL: Ustaw elastyczne ceny biletów z kategoriami i zakresami dat, aby zmaksymalizować dostępność i przychody.

en: Set metadata and description
pl_PL: Ustaw metadane i opis

en: Set minimum
pl_PL: Ustaw minimum

en: Set options, colors and labels for booking form
pl_PL: Ustaw opcje, kolory i etykiety dla formularza rezerwacji

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
pl_PL: Ustaw ceny w zależności od liczby osób w rezerwacji.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
pl_PL: Ustaw opis, który pojawi się w wydarzeniu kalendarza. Możesz użyć dostępnych na stronie Powiadomienia symboli zastępczych.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
pl_PL: Najpierw ustaw okres wydarzenia, aby umożliwić ustalanie cen według zakresu dat.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
pl_PL: Ustaw maksymalną liczbę zajętych wydarzeń pobieranych z kalendarza, aby zablokować rezerwacje w Amelii.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
pl_PL: Ustaw maksymalną liczbę osób dozwoloną na wizytę dla tej usługi.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
pl_PL: Ustaw liczbę zatwierdzonych rezerwacji, po której klient automatycznie otrzyma kupon w powiadomieniu. Uwaga: Aby to umożliwić, symbol zastępczy kuponu musi być zawarty w szablonie powiadomienia.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
pl_PL: Ustaw czas przed spotkaniem, kiedy klienci<br/>nie będą mogli anulować konsultacji.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
pl_PL: Ustaw tytuł, który pojawi się w wydarzeniu kalendarza. Możesz użyć dostępnych na stronie powiadomień symboli zastępczych.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
pl_PL: Ustaw tę opcję, jeśli chcesz ograniczyć liczbę wizyt, które pracownik może mieć dziennie, niezależnie od tego, ile wizyt „zmieści się” w godzinach pracy.

en: Set up
pl_PL: Skonfiguruj

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
pl_PL: Skonfiguruj układ kalendarza i opcje wyskakujących okienek cyklicznych

en: Set up Content, Buttons and Labels
pl_PL: Skonfiguruj treść, przyciski i etykiety

en: Set up Employees selection options
pl_PL: E-mail doradcy

en: Set up Labels and Buttons
pl_PL: Skonfiguruj etykiety i przyciski

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
pl_PL: Skonfiguruj opcje widoczności lokalizacji, obrazów, filtrów, pojemności, ceny i statusu

en: Set up Locations selection options
pl_PL: Opis lokalizacji

en: Set up Package detailed view
pl_PL: Szczegóły pakietu

en: Set up Service detailed view
pl_PL: Szczegóły usługi

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
pl_PL: Skonfiguruj opcje wyboru usług, lokalizacji i pracowników

en: Set up Services and Packages view
pl_PL: Skonfiguruj widok usług i pakietów

en: Set up Services selection options
pl_PL: Szczegóły usługi

en: Set up Services view
pl_PL: Sortuj usługi:

en: Set up Sidebar visibility and its content
pl_PL: Ustaw widoczność paska bocznego i jego zawartość

en: Set up button type and labels
pl_PL: Ustaw typ przycisku i etykiety

en: Set up button types and labels
pl_PL: Ustaw typy przycisków i etykiety

en: Set up categories cards
pl_PL: Pokaż wszystkie kategorie

en: Set up display options and labels
pl_PL: Ustaw opcje wyświetlania i etykiety

en: Set up labels
pl_PL: Ustaw etykiety

en: Set up labels and buttons
pl_PL: Skonfiguruj etykiety i przyciski

en: Set up visibility, button type and labels
pl_PL: Skonfiguruj widoczność, typ przycisku i etykiety

en: Set up visibility and labels
pl_PL: Skonfiguruj widoczność i etykiety

en: Set up visibility and labels of ticket selection
pl_PL: Skonfiguruj widoczność i etykiety wyboru biletów

en: Set your Google Map API Key in General Settings
pl_PL: Ustaw klucz API Google Maps w ustawieniach ogólnych

en: Setting up days off
pl_PL: Ustawianie dni wolnych

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings have been saved.
pl_PL: Ustawienia zostały zapisane.

en: Shared
pl_PL: Udostępnione

en: Shared Pool
pl_PL: Wspólna pula

en: Shared capacity across services
pl_PL: Wspólna pojemność w różnych usługach

en: Show
pl_PL: Pokaż

en: Show All
pl_PL: Pokaż wszystko

en: Show All Periods
pl_PL: Pokaż wszystkie okresy

en: Show Less Periods
pl_PL: Pokaż mniej okresów

en: Show Type
pl_PL: Pokaż typ

en: Show all categories
pl_PL: Pokaż wszystkie kategorie

en: Show all employees
pl_PL: Pokaż wszystkich doradców

en: Show all events
pl_PL: Pokaż wszystkie szkolenia

en: Show all locations
pl_PL: Pokaż wszystkie lokalizacje

en: Show all packages
pl_PL: Pokaż wszystkie tagi

en: Show all services
pl_PL: Pokaż wszystkie usługi

en: Show all tags
pl_PL: Pokaż wszystkie tagi

en: Show booking slots in client's time zone
pl_PL: Pokaż dostępne terminy w strefie czasowej klienta

en: Show bookings
pl_PL: Pokaż rezerwacje

en: Show catalog of all categories
pl_PL: Pokaż katalog wszystkich kategorii

en: Show checkout form
pl_PL: Pokaż formularz płatności

en: Show coupon
pl_PL: Pokaż kupon

en: Show customer information form
pl_PL: Pokaż formularz danych klienta

en: Show employee
pl_PL: Pokaż pracownika

en: Show event
pl_PL: Pokaż wydarzenie

en: Show event on site
pl_PL: Pokaż szkolenie na stronie

en: Show from date
pl_PL: Pokaż od daty

en: Show in Amelia Popup
pl_PL: Pokaż w oknie Amelia

en: Show less
pl_PL: Pokaż mniej

en: Show location
pl_PL: Pokaż lokalizację

en: Show more
pl_PL: Pokaż więcej

en: Show on website
pl_PL: Pokaż na stronie

en: Show package
pl_PL: Pokaż pakiet

en: Show recurring events
pl_PL: Pokaż powtarzające się szkolenia

en: Show resource
pl_PL: Pokaż zasób

en: Show service
pl_PL: Pokaż usługę

en: Show single Event details on the page
pl_PL: Pokaż szczegóły pojedynczego wydarzenia na stronie

en: Show specific categories
pl_PL: Pokaż konkretną kategorię

en: Show specific category
pl_PL: Pokaż konkretną kategorię

en: Show specific package
pl_PL: Pokaż konkretny pakiet

en: Show specific packages
pl_PL: Pokaż konkretny pakiet

en: Show specific service
pl_PL: Pokaż konkretną usługę

en: Show specific services
pl_PL: Pokaż konkretną usługę

en: Show tag
pl_PL: Pokaż tag

en: Show tax
pl_PL: Pokaż podatek

en: Show waiting list after booking is full
pl_PL: Pokaż listę oczekujących po zapełnieniu rezerwacji

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
pl_PL: Prezentuj swoje usługi w stylowych układach kart. Łatwo organizuj je według kategorii i dostosuj wygląd do swojej marki.

en: Showing
pl_PL: Znaleziono

en: Sidebar
pl_PL: Pasek boczny

en: Sign In
pl_PL: Zaloguj się

en: Sign In to Mailchimp
pl_PL: Przyciski opcji

en: Sign Out of Mailchimp
pl_PL: Wyloguj się z Mailchimp

en: Sign in as
pl_PL: Zaloguj się jako

en: Sign in with Google
pl_PL: Zaloguj się w Google

en: Sign in with Outlook
pl_PL: Zaloguj się w Outlook

en: Sign out from Google
pl_PL: Wyloguj się z Google

en: Sign out from Outlook
pl_PL: Wyloguj się z Outlooka

en: Simple, secure payments powered by Barion.
pl_PL: Proste, bezpieczne płatności obsługiwane przez Barion.

en: Single-row export
pl_PL: Eksport jednorzędowy

en: Single Ticket
pl_PL: Pojedynczy bilet

en: Single booking
pl_PL: Pojedyncza rezerwacja

en: Skip Categories step
pl_PL: Kategorie

en: Skip Import
pl_PL: Pomiń import

en: Skip packages and continue with the selected service
pl_PL: Pomiń pakiety i kontynuuj z wybraną usługą

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
pl_PL: Niektórzy pracownicy przypisani do tego wydarzenia nie są połączeni z Zoom. Proszę przejść do ich profili i połączyć ich z Zoom, aby prawidłowo korzystać z tej integracji.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
pl_PL: Niektórzy pracownicy przypisani do tej usługi nie są połączeni z Zoom. Proszę przejść do ich profili i połączyć ich z Zoom, aby prawidłowo korzystać z tej integracji.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
pl_PL: Niektóre z żądanych przedziałów czasowych są zajęte. Zamiast tego zaoferowaliśmy Ci najbliższe przedziały czasowe.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
pl_PL: Niektóre metody płatności nie mogą być używane razem z powodu zasad kompatybilności.

en: Some records have an incorrect format.
pl_PL: Niektóre rekordy mają niepoprawny format.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
pl_PL: Przepraszamy, wystąpił błąd podczas przetwarzania Twojej płatności. Spróbuj ponownie później.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
pl_PL: Przepraszamy, wystąpił błąd podczas przetwarzania Twojej płatności. Spróbuj ponownie później.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
pl_PL: Przepraszamy, wystąpił błąd podczas dodawania rezerwacji do koszyka WooCommerce.

en: Sort
pl_PL: Sortuj

en: Space-comma
pl_PL: Spacja-przecinek

en: Space-dot
pl_PL: Spacja-kropka

en: Special Days
pl_PL: Dni specjalne

en: Special characters are not allowed
pl_PL: Znaki specjalne nie są dozwolone

en: Special days
pl_PL: Dni specjalne

en: Specific Date
pl_PL: Konkretna data

en: Specific Date & Time
pl_PL: Konkretna data

en: Specific date
pl_PL: Konkretna data

en: Specific date & time
pl_PL: Konkretna data i godzina

en: Spot
pl_PL: Uczestnicy

en: Spots
pl_PL: Uczestnicy

en: Spots capacity
pl_PL: Ilość uczestników

en: Square
pl_PL: Kwadrat

en: Square account successfully disconnected
pl_PL: Konto Square zostało pomyślnie odłączone

en: Staff
pl_PL: Doradcy

en: Standard Account
pl_PL: Konto standardowe

en: Start Date
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: Start Scanner
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: Start Time
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: Start Zoom
pl_PL: Rozpocznij Zoom

en: Start Zoom Meeting
pl_PL: Rozpocznij spotkanie Zoom

en: Start date
pl_PL: Data rozpoczęcia

en: Start time
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: Status Asc
pl_PL: Status rosnąco

en: Status Desc
pl_PL: Status malejąco

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
pl_PL: Kreator rezerwacji krok po kroku daje Twoim klientom możliwość wybrania wszystkiego na temat rezerwacji w kilku krokach

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
pl_PL: Widok rezerwacji krok po kroku prowadzi klientów przez kilka etapów, aby dokonać rezerwacji.

en: Step Booking
pl_PL: Krok rezerwacji

en: Step By Step Booking Form
pl_PL: Formularz rezerwacji krok po kroku

en: Step Popups
pl_PL: Popupy kroku

en: Steps
pl_PL: Kroki

en: Stop Scanner
pl_PL: Zatrzymaj skaner

en: Stripe Account
pl_PL: Stripe

en: Stripe Connect
pl_PL: Połączyć

en: Studios
pl_PL: Studia

en: Sub Steps
pl_PL: Podkroki

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Subject placeholders
pl_PL: Symbole zastępcze tematu

en: Subscribe to our mailing list
pl_PL: Zapisz się do naszej listy mailingowej

en: Subtotal
pl_PL: Suma

en: Subtotal:
pl_PL: Suma:

en: Success
pl_PL: Sukces

en: Successful cancellation redirect URL
pl_PL: URL przekierowania po udanym anulowaniu

en: Successfully added booking
pl_PL: Przekierowanie na adres URL po rezerwacji

en: Suggest closest available date
pl_PL: Zaproponuj najbliższy dostępny termin

en: Suggest next available date
pl_PL: Zaproponuj najbliższą dostępną datę

en: Suggest previous available date
pl_PL: Zaproponuj poprzednią dostępną datę

en: Sum of payments
pl_PL: Suma wpłat

en: Summary
pl_PL: Podsumowanie

en: Sun
pl_PL: Słońce

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Support Amelia by displaying a backlink
pl_PL: Wspieraj Amelię, wyświetlając odnośnik zwrotny

en: Switch Camera
pl_PL: Przełącz kamerę

en: Sync with
pl_PL: Synchronizuj z

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
pl_PL: Synchronizuj swoje konto Stripe Connect, aby uzyskać bezproblemowe płatności i wypłaty.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
pl_PL: Synchronizuj swoje i pracowników wydarzenia osobiste i zawodowe, łącząc kalendarze Google.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
pl_PL: Synchronizuj swój harmonogram z osobistym Kalendarzem Apple, aby zapobiec podwójnym rezerwacjom.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
pl_PL: Synchronizuj swój harmonogram z osobistym Kalendarzem Google, aby zapobiec podwójnym rezerwacjom.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
pl_PL: Synchronizuj swój harmonogram z osobistym Kalendarzem Outlook, aby zapobiec podwójnym rezerwacjom.

en: Table settings have been updated.
pl_PL: Ustawienia tabeli zostały zaktualizowane.

en: Tag
pl_PL: Wybierz lub utwórz tag

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Tax
pl_PL: Podatek

en: Tax amount
pl_PL: Kwota podatku

en: Tax has been added.
pl_PL: Podatek został dodany.

en: Tax has been deleted.
pl_PL: Podatek został usunięty.

en: Tax has been hidden.
pl_PL: Podatek został ukryty.

en: Tax has been updated.
pl_PL: Podatek został zaktualizowany.

en: Tax is now visible.
pl_PL: Podatek jest teraz widoczny.

en: Tax rate
pl_PL: Stawka podatkowa

en: Tax rate name
pl_PL: Nazwa stawki podatkowej

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
pl_PL: Podatek zostanie wyłączony z kalkulacji ceny i pokazany osobno.

en: Tax will be included in price calculation.
pl_PL: Podatek zostanie uwzględniony w kalkulacji ceny.

en: Taxes
pl_PL: Podatki

en: Template name
pl_PL: Nazwa szablonu

en: Test API key
pl_PL: Przetestuj klucz API

en: Test client ID
pl_PL: Testowy identyfikator klienta

en: Test email
pl_PL: Testowy e-mail

en: Test email sent successfully.
pl_PL: Testowy e-mail został pomyślnie wysłany.

en: Test mode
pl_PL: Tryb testowy

en: Test publishable key
pl_PL: Testowy klucz publikowalny

en: Test secret
pl_PL: Testowy sekret

en: Test secret Key
pl_PL: Testowy klucz tajny

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Text:
pl_PL: Tekst:

en: Text Mode
pl_PL: Tryb tekstowy

en: Text area
pl_PL: Obszar tekstowy

en: Text content
pl_PL: Treść tekstu

en: Thank you! Your booking is completed.
pl_PL: Dziękujemy! Twoja rezerwacja została zakończona.

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
pl_PL: Dziękujemy! Twoja rezerwacja oczekuje na potwierdzenie.

en: The appointment can't be rescheduled.
pl_PL: Nie można zmienić terminu wizyty.

en: The coupon field is mandatory
pl_PL: Pole kuponu jest obowiązkowe.

en: The coupon you entered is not valid
pl_PL: Wprowadzony kupon jest nieważny

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
pl_PL: Waluta w Amelia nie zgadza się z walutą wybranej lokalizacji Square.

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
pl_PL: Klient nie podał adresu e-mail, więc faktura nie mogła zostać wysłana.

en: The first row should not contain column names.
pl_PL: Pierwszy wiersz nie powinien zawierać nazw kolumn.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
pl_PL: Treść wiadomości musi być skonfigurowana w ustawieniach dewelopera Facebooka.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
pl_PL: Nagłówek wiadomości musi być skonfigurowany w ustawieniach dewelopera Facebooka. Limit znaków wynosi 60 po zastąpieniu symboli zastępczych.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
pl_PL: Oryginalne formularze rezerwacji—Krok po kroku, Katalog, Lista wydarzeń i Kalendarz wydarzeń—oferują podstawową personalizację i zmiany etykiet, stanowiąc fundament dla naszych nowszych wersji.

en: The package is time-limited to
pl_PL: Pakiet jest ograniczony czasowo do

en: The payment will be done on-site.
pl_PL: Pozostała kwota zostanie zapłacona na miejscu.

en: The price will multiply by the number of people/spots
pl_PL: Cena pomnoży się przez liczbę osób

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
pl_PL: Proponowana data i czas różnią się od wybranego wzorca z powodu niedostępnych przedziałów czasowych w oczekiwanym terminie i godzinie.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
pl_PL: Proponowana data różni się od wybranego wzorca z powodu niedostępnych przedziałów czasowych w oczekiwanym terminie.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
pl_PL: Proponowany czas różni się od wybranego wzorca z powodu niedostępnych przedziałów czasowych o oczekiwanej godzinie.

en: The purchase code is invalid or it has expired
pl_PL: Kod zakupu jest nieprawidłowy lub wygasł

en: The refund amount will be
pl_PL: Kwota zwrotu będzie wynosić

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
pl_PL: Pozostałe saldo można zapłacić na miejscu lub za pośrednictwem linku do płatności.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
pl_PL: Nazwa zasobu jest widoczna tylko dla Ciebie i nie pojawi się podczas rezerwacji. Jest używana do celów wewnętrznego zarządzania.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
pl_PL: Ilość zasobów jest liczona osobno dla każdej wybranej lokalizacji.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
pl_PL: Ilość zasobów jest liczona osobno dla każdej wybranej usługi.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
pl_PL: Ilość zasobów jest współdzielona między wszystkie wybrane usługi, pracowników i lokalizacje.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
pl_PL: Pozostałe wizyty można zarezerwować później w panelu klienta.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
pl_PL: Krok przedziału czasowego zdefiniowany tutaj będzie stosowany do wszystkich przedziałów czasowych w całej wtyczce.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
pl_PL: Przedział czasowy, na który próbowałeś przełożyć, nie jest dostępny. Proszę wybrać inny przedział czasowy na wybraną datę.

en: The total number of people for the booking.
pl_PL: Całkowita liczba osób na rezerwację.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
pl_PL: Całkowita liczba osób ({approvedPersonsCount}) przekracza maksymalną pojemność {maxAppointmentCapacity}.

en: There are no attendees yet...
pl_PL: Jeszcze nie ma zgłoszonych uczestników...

en: There are no booked appointments for this package.
pl_PL: Nie ma zarezerwowanych wizyt dla tego pakietu.

en: There are no days off yet...
pl_PL: Jeszcze nie ma zgłoszonych uczestników...

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
pl_PL: Nie ma zaplanowanych przyszłych wydarzeń. Proszę utworzyć nowe wydarzenie.

en: There are no packages. Please create a new package.
pl_PL: Nie ma żadnych pakietów. Proszę utworzyć nowy pakiet.

en: There are no results...
pl_PL: Brak wyników...

en: There are no special days yet...
pl_PL: Jeszcze nie ma zgłoszonych uczestników...

en: There are no upcoming events for this period
pl_PL: Brak nadchodzących wydarzeń w tym okresie

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
pl_PL: Są nadchodzące wizyty dla usługi {service}.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
pl_PL: W Kalendarzu Google/Outlook jest wydarzenie, które nakłada się na to dla konkretnego pracownika. Czy na pewno chcesz utworzyć kolejne?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
pl_PL: Ci pracownicy otrzymają powiadomienie e-mail o zakupie pakietu, gdy zostanie on zakupiony bez rezerwacji wizyt.

en: Third
pl_PL: Trzeci

en: Third {day}
pl_PL: Trzeci {day}

en: This & Future
pl_PL: To i przyszłe

en: This Only
pl_PL: Tylko to

en: This booking is part of a package deal
pl_PL: Ta rezerwacja jest częścią pakietu

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
pl_PL: Ta kategoria ma usługi z {count} przeszłą wizytą. | Ta kategoria ma usługi z {count} przeszłymi wizytami.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
pl_PL: Ta zmiana spowoduje wzrost ceny niektórych rezerwacji. Czy chcesz, aby utworzono linki do płatności?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
pl_PL: Ten typ opłaty nie będzie używany przy rezerwacji wielu wizyt (funkcja koszyka lub funkcja cykliczna) LUB przy rezerwacji wydarzenia z wieloma pracownikami.

en: This coupon has expired
pl_PL: Ten kupon wygasł

en: This coupon is not valid anymore
pl_PL: Ten kupon jest już nieważny

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
pl_PL: Ten adres e-mail jest już używany. Proszę wprowadzić inny adres e-mail.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
pl_PL: Ten pracownik jest jedynym przypisanym do {service}.

en: This field is required
pl_PL: To pole jest wymagane

en: This field is required.
pl_PL: To pole jest wymagane.

en: This file is forbidden for upload
pl_PL: Przesyłanie tego pliku jest zabronione

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook.
pl_PL: To jest unikalny token bezpieczeństwa. Skopiuj go do pola 'Zweryfikuj token' w WhatsApp podczas tworzenia webhooka.

en: This is recurring event
pl_PL: To wydarzenie jest cykliczne (powtarza się wg.harmonogramu)

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
pl_PL: To jest ścieżka w Twojej aplikacji, gdzie użytkownicy zostaną przekierowani po uwierzytelnieniu za pomocą Apple. Dodaj ten URI do poświadczeń projektu Apple w sekcji 'URI przekierowania'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
pl_PL: To jest ścieżka w Twojej aplikacji, gdzie użytkownicy zostaną przekierowani po uwierzytelnieniu za pomocą Google. Dodaj ten URI do poświadczeń projektu Google w sekcji 'Autoryzowane URI przekierowania'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
pl_PL: To jest ścieżka w Twojej aplikacji, gdzie użytkownicy zostaną przekierowani po uwierzytelnieniu za pomocą Outlook. Dodaj ten URI do sekcji 'URI przekierowania' w ustawieniach aplikacji Outlook.

en: This limit is based on the customer's email address.
pl_PL: Ten limit opiera się na adresie e-mail klienta.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
pl_PL: Ta lokalizacja ma {count} usługę z nią powiązaną. | Ta lokalizacja ma {count} usługi z nią powiązane.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
pl_PL: Ta wiadomość jest wysyłana, gdy klient odpowiada przez WhatsApp, informując go, że odpowiedzi przez WhatsApp nie są obsługiwane.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
pl_PL: To powiadomienie wymaga zadania cron. Dodaj poniższą linię do konfiguracji cron.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
pl_PL: Ta opcja wymaga dodania zastępnika linku do płatności w szablonach wiadomości.

en: This package deal will expire in
pl_PL: Ta oferta pakietowa wygaśnie za

en: This package has
pl_PL: Pakiet zakupiony

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
pl_PL: Ten pakiet ma {count} wizytę w przyszłości. | Ten pakiet ma {count} wizyty w przyszłości.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
pl_PL: Ten pakiet ma {count} wizytę w przeszłości. | Ten pakiet ma {count} wizyty w przeszłości.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
pl_PL: Zawartość tego zastępnika zostanie zastosowana wszędzie tam, gdzie jest używana.

en: This service does not have any extras
pl_PL: Ta usługa nie ma żadnych dodatków

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
pl_PL: Ta usługa miała {count} wizytę w przeszłości. | Ta usługa miała {count} wizyty w przeszłości.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
pl_PL: Ta usługa jest dostępna do rezerwacji w zakupionym pakiecie. Czy na pewno chcesz usunąć tę usługę?

en: This service is available in a Package
pl_PL: Dostępne w pakiecie

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
pl_PL: Ten przedział czasowy nie jest już dostępny. Proszę wybrać inną godzinę.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
pl_PL: Ten użytkownik ma rezerwacje w zakupionym pakiecie. Czy na pewno chcesz usunąć tego użytkownika?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
pl_PL: Ten użytkownik ma {count} wizytę w przeszłości. | Ten użytkownik ma {count} wizyty w przeszłości.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
pl_PL: Ten użytkownik jest uczestnikiem przyszłego wydarzenia. Czy na pewno chcesz usunąć tego użytkownika? | Ten użytkownik jest uczestnikiem przyszłych wydarzeń. Czy na pewno chcesz usunąć tego użytkownika?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
pl_PL: Ten widget pokazuje dane miesięczne zamiast używać globalnego zakresu dat.

en: Thu
pl_PL: Czw

en: Thursday
pl_PL: Czwartek

en: Ticket
pl_PL: Typ wydarzenia

en: Ticket ID
pl_PL: Typ wydarzenia

en: Ticket Name
pl_PL: Typ wydarzenia

en: Ticket Type
pl_PL: Typ biletu

en: Ticket Types
pl_PL: Typ wydarzenia

en: Ticket cannot be scanned for this date
pl_PL: Biletu nie można zeskanować na tę datę

en: Ticket code
pl_PL: Kod biletu

en: Ticket has already been scanned
pl_PL: Pakiet został zapisany

en: Ticket is valid
pl_PL: Bilet jest ważny

en: Ticket name
pl_PL: Nazwa biletu

en: Ticket not found
pl_PL: Biletu nie znaleziono

en: Ticket not valid
pl_PL: Bilet nieważny

en: Tickets
pl_PL: Bilety

en: Tickets for events with attendees will not be updated
pl_PL: Bilety na wydarzenia z uczestnikami nie będą aktualizowane

en: Time
pl_PL: Czas

en: Time(s):
pl_PL: Czas(y):

en: Time:
pl_PL: Godzina:

en: Time Range:
pl_PL: Zakres czasowy:

en: Time Used Asc
pl_PL: Czas użycia rosnąco

en: Time Used Desc
pl_PL: Czas użycia malejąco

en: Time frame
pl_PL: Zakres czasowy:

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
pl_PL: Czas potrzebny po wizycie na odpoczynek, sprzątanie lub przejście. W tym okresie pracownik nie może być zarezerwowany na żadną usługę.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
pl_PL: Czas potrzebny przed wizytą na przygotowanie. W tym okresie pracownik nie może być zarezerwowany na żadną usługę.

en: Time slot is unavailable
pl_PL: Wybrana godzina jest niedostępna

en: Time slots are unavailable
pl_PL: Przedziały czasowe są niedostępne

en: Time zone
pl_PL: Strefa czasowa

en: Times
pl_PL: Godziny

en: Times bought
pl_PL: Kupione razy

en: Times used
pl_PL: Użyte godziny

en: Timetable
pl_PL: Oś czasu

en: Timezone
pl_PL: Strefa czasowa

en: Tips & suggestions
pl_PL: Wskazówki i sugestie

en: To
pl_PL: Do

en: To customer
pl_PL: Do klienta

en: To employee
pl_PL: Do pracownika

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
pl_PL: Aby włączyć Mapy Google, wprowadź swój klucz API Map Google w Ogólnych Ustawieniach Google.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
pl_PL: Aby otrzymywać automatyczne aktualizacje, wymagana jest aktywacja licencji. Odwiedź %s, aby aktywować Amelię.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
pl_PL: Aby zmienić termin konsultacji, wybierz w kalendarzu dostępną datę i godzinę, a następnie kliknij Potwierdź.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
pl_PL: Aby wysłać testowy SMS, doładuj swoje saldo.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
pl_PL: Aby wysłać testowy e-mail, skonfiguruj 'Adres Nadawcy' w Ustawieniach Powiadomień.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
pl_PL: Aby korzystać z powiadomień WhatsApp, połącz swoje konto WhatsApp w ustawieniach.

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Toggle Sidebar
pl_PL: Kategorie

en: Tomorrow
pl_PL: Jutro

en: Torch off
pl_PL: Latarka wyłączona

en: Torch on
pl_PL: Latarka włączona

en: Total
pl_PL: Suma

en: Total Amount
pl_PL: Łączna kwota

en: Total Amount:
pl_PL: Łączna kwota:

en: Total Cost:
pl_PL: Całkowity koszt:

en: Total Number of People:
pl_PL: Łączna liczba osób:

en: Total Price
pl_PL: Cena do zapłaty

en: Total Services Booked
pl_PL: Sortuj usługi:

en: Total appointments
pl_PL: Łączna liczba wizyt

en: Total bookings
pl_PL: Łączna liczba rezerwacji

en: Total capacity
pl_PL: Łączna pojemność

en: Total custom fields
pl_PL: Łączna liczba pól niestandardowych

en: Total events
pl_PL: Łączna liczba wydarzeń

en: Total extras
pl_PL: Łączna liczba dodatków

en: Total number of appointments
pl_PL: Łączna liczba wizyt

en: Total payments
pl_PL: Łączna liczba płatności

en: Total people
pl_PL: Łączna liczba osób

en: Total price
pl_PL: Cena całkowita

en: Total tickets
pl_PL: Łączna liczba biletów

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
pl_PL: Śledź klientów, którzy nie pojawiają się na wizytach lub wydarzeniach, bez wysyłania powiadomień.

en: Trainers
pl_PL: Trenerzy

en: Transaction
pl_PL: Transakcja

en: Transaction #{count}
pl_PL: Transakcja #{count}

en: Transactions
pl_PL: Transakcje

en: Transfer
pl_PL: Tłumaczyć

en: Transfer amount (%)
pl_PL: Kwota przelewu (%)

en: Translate
pl_PL: Tłumaczyć

en: Trigger by attribute
pl_PL: Wyzwalanie według atrybutu

en: Trigger type
pl_PL: Typ wyzwalania

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
pl_PL: Spróbuj dostosować filtry lub kryteria wyszukiwania, aby znaleźć usługi, których szukasz.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
pl_PL: Spróbuj dostosować wyszukiwanie, aby znaleźć to, czego szukasz.

en: Tue
pl_PL: Wt

en: Tuesday
pl_PL: Wtorek

en: Type
pl_PL: Typ

en: Type:
pl_PL: Typ:

en: Type Asc
pl_PL: Typ rosnąco

en: Type Desc
pl_PL: Typ malejąco

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
pl_PL: Nie można dezaktywować wtyczki. Spróbuj ponownie później.

en: Unable to retrieve payments results
pl_PL: Nie można pobrać wyników płatności

en: Unable to save custom fields positions
pl_PL: Nie można zapisać pozycji pól niestandardowych

en: Unavailable Time Slots
pl_PL: Niedostępne przedziały czasowe

en: Unblock
pl_PL: Odblokuj

en: Unblock customer
pl_PL: Odblokuj klienta

en: Undelivered
pl_PL: Nie dostarczone

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
pl_PL: Niestety wystąpił błąd serwera i Twój email nie został wysłany.

en: Unique (Location)
pl_PL: Unikalna (Lokalizacja)

en: Unique (Service)
pl_PL: Unikalna (Usługa)

en: Unit price
pl_PL: Cena jednostkowa

en: Unlimited
pl_PL: Nieograniczona

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
pl_PL: URL przekierowania po nieudanym anulowaniu

en: Until
pl_PL: Do

en: Until:
pl_PL: Do:

en: Until when?
pl_PL: Do kiedy?

en: Upcoming
pl_PL: Nadchodzące

en: Upcoming appointments
pl_PL: Nadchodzące konsultacje

en: Upcoming events
pl_PL: Nadchodzące wydarzenia

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Update Service Settings
pl_PL: Aktualizuj ustawienia usługi

en: Update booking status automatically
pl_PL: Automatycznie aktualizuj status rezerwacji

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
pl_PL: Zaktualizuj status rezerwacji na zatwierdzony po pomyślnej płatności z linku

en: Update following
pl_PL: Zaktualizuj obserwowanie

en: Update for All
pl_PL: Aktualizuj dla wszystkich

en: Update for all
pl_PL: Aktualizacja dla wszystkich

en: Updates
pl_PL: Aktualizacje

en: Upgrade
pl_PL: Ulepsz

en: Upload
pl_PL: Prześlij

en: Upload file here
pl_PL: Prześlij plik tutaj

en: Upload image
pl_PL: Prześlij obraz

en: Usage
pl_PL: Użycie

en: Usage limit
pl_PL: Limit użycia

en: Use Global Colors
pl_PL: Użyj globalnych kolorów

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
pl_PL: Użyj niestandardowych pól jako formularzy wstępnych do zbierania informacji o kliencie podczas rezerwacji.

en: Use service duration for booking a time slot
pl_PL: Użyj czasu trwania usługi, aby zarezerwować przedział czasowy

en: Use this placeholder:
pl_PL: Użyj tego symbolu zastępczego:

en: Used
pl_PL: Wykorzystany

en: Used coupon
pl_PL: Użyty kupon

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User Profile
pl_PL: Profil użytkownika

en: VAT number
pl_PL: Numer VAT

en: Valid Until:
pl_PL: Ważne do:

en: Valid first and last names are required fields.
pl_PL: Prawidłowe imię i nazwisko są wymaganymi polami.

en: Valid until
pl_PL: Ważny do

en: Validate required custom fields in the backend
pl_PL: Sprawdź wymagane pola niestandardowe w panelu administracyjnym

en: Validate ticket
pl_PL: Selektor dat

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Verification expired. Please try again.
pl_PL: Weryfikacja wygasła. Proszę spróbuj ponownie.

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Videos
pl_PL: Filmy

en: View
pl_PL: Zobacz

en: View All
pl_PL: Zobacz

en: View Cart
pl_PL: Zobacz więcej

en: View Employees
pl_PL: Nowy doradca

en: View Less Packages
pl_PL: Wyświetl wiadomość

en: View More
pl_PL: Zobacz więcej

en: View More Packages
pl_PL: Nowy pakiet

en: View all photos
pl_PL: Pokaż wszystkie lokalizacje

en: View appointments
pl_PL: Przeglądaj wizyty

en: View booking
pl_PL: Zobacz rezerwację

en: View events
pl_PL: Zobacz wydarzenia

en: View in Package
pl_PL: Nowy pakiet

en: View invoice
pl_PL: Zobacz fakturę

en: View more
pl_PL: Zobacz więcej

en: View packages
pl_PL: Zobacz pakiety

en: View pricing for
pl_PL: Zobacz ceny dla

en: Visibility
pl_PL: Widoczność

en: Visible
pl_PL: Widoczne

en: Visible at
pl_PL: Widoczne

en: WP Mail
pl_PL: Poczta WP

en: Waiting
pl_PL: Oczekiwanie

en: Waiting for payment
pl_PL: Oczekiwanie na płatność

en: Waiting list
pl_PL: Lista oczekujących

en: Waiting list capacity
pl_PL: Pojemność listy oczekujących

en: Waiting list capacity must be at least 1
pl_PL: Pojemność listy oczekujących musi wynosić co najmniej 1

en: Waiting list is empty
pl_PL: Lista oczekujących jest pusta

en: Warning
pl_PL: Ostrzeżenie

en: Watch on YouTube
pl_PL: Obejrzyj na YouTube

en: We'll notify you if a spot opens up.
pl_PL: Poinformujemy Cię, jeśli zwolni się miejsce.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
pl_PL: Poinformujemy Cię, jeśli zwolni się miejsce i Twoja rezerwacja zostanie zatwierdzona.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
pl_PL: Przygotowaliśmy plik .csv z klientami, którzy nie zostali zaimportowani. Po naprawieniu problemów możesz spróbować ponownie.

en: Website
pl_PL: Strona www

en: Wed
pl_PL: Śr

en: Wednesday
pl_PL: Środa

en: Week
pl_PL: Tydzień

en: Weekly
pl_PL: Tygodniowo

en: Weeks
pl_PL: Tygodnie

en: Welcome Back
pl_PL: Witamy ponownie

en: What's New
pl_PL: Dodaj nowego

en: WhatsApp Not Connected
pl_PL: WhatsApp nie jest połączony

en: WhatsApp auto-reply message
pl_PL: Automatyczna odpowiedź WhatsApp

en: WhatsApp business account ID
pl_PL: ID konta firmowego WhatsApp

en: WhatsApp history
pl_PL: Historia WhatsApp

en: WhatsApp settings
pl_PL: Ustawienia WhatsApp

en: WhatsApp webhook callback URL
pl_PL: URL zwrotny webhooka WhatsApp

en: WhatsApp webhook verify token
pl_PL: Token weryfikacyjny webhooka WhatsApp

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
pl_PL: Po wyłączeniu pracownik wybrany podczas pierwszej rezerwacji będzie używany dla tej usługi w całym pakiecie.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
pl_PL: Po włączeniu klienci otrzymają zaproszenie na wydarzenie w Google Kalendarzu.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
pl_PL: Po włączeniu klienci zobaczą wszystkich uczestników wymienionych w wydarzeniu Google Kalendarza.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
pl_PL: Po włączeniu przypomnienia nie będą wysyłane, jeśli rezerwacja zostanie dokonana w wybranym czasie przed wizytą lub wydarzeniem.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
pl_PL: Po włączeniu całkowita liczba wizyt jest dzielona na cały pakiet zamiast być ustawiana na usługę.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
pl_PL: Po włączeniu pole wyboru „Subskrybuj” będzie domyślnie zaznaczone. Klienci mogą ręcznie odznaczyć je, jeśli nie chcą dołączyć do listy Mailchimp.

en: When recurring dates are unavailable
pl_PL: Gdy powtarzające się daty są niedostępne

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
pl_PL: Gdy ta opcja jest dezaktywowana, rezerwacja będzie<br/>określana na podstawie domyślnego kroku przedziału czasowego

en: Whole amount
pl_PL: Całkowita kwota

en: Without expiration
pl_PL: Bez daty wygaśnięcia

en: WooCommerce
pl_PL: Opis dla WooCommerce

en: WooCommerce Order Id
pl_PL: Identyfikator zamówienia WooCommerce

en: WooCommerce Product
pl_PL: Produkt WooCommerce

en: WooCommerce Service
pl_PL: Usługa WooCommerce

en: WooCommerce Thank you page
pl_PL: Strona podziękowania WooCommerce

en: Woo Order Id
pl_PL: Identyfikator zamówienia Woo

en: WordPress User
pl_PL: Użytkownik WordPress

en: WordPress user
pl_PL: Użytkownik WordPress

en: Work Hours
pl_PL: Godziny pracy

en: Work hours
pl_PL: Godziny pracy

en: Working Hours
pl_PL: Godziny pracy

en: Working hours
pl_PL: Godziny pracy

en: Wrong address?
pl_PL: Zły adres?

en: Year
pl_PL: Rok

en: Yearly
pl_PL: Rocznie

en: Years
pl_PL: Lata

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yoga
pl_PL: Joga

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
pl_PL: Zmieniasz ustawienia, które zostały indywidualnie skonfigurowane dla pracowników. Czy chcesz zastosować te zmiany do wszystkich pracowników?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
pl_PL: Edytujesz cykliczne wydarzenie. Zastosować zmiany tylko do tego jednego, czy do tego i wszystkich przyszłych wydarzeń? Uwaga: Bilety na wydarzenia z uczestnikami nie zostaną zaktualizowane.

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
pl_PL: Obecnie jesteś połączony z Kalendarzem Google przez Administratora. Nadpisanie połączenia z Kalendarzem Google nie jest dostępne.

en: You are on the waiting list with position
pl_PL: Jesteś na liście oczekujących na pozycji

en: You are the only provider for this service
pl_PL: Jesteś jedynym dostawcą tej usługi

en: You are the only provider on
pl_PL: Jesteś jedynym dostawcą na

en: You are using a form that will be outdated soon!
pl_PL: Używasz formularza, który wkrótce będzie nieaktualny!

en: You can also cancel and delete its future events.
pl_PL: Możesz również anulować i usunąć jego przyszłe wydarzenia.

en: You can also cancel its future events.
pl_PL: Możesz także anulować jego przyszłe wydarzenia.

en: You can also clear all filters to view all services.
pl_PL: Możesz także wyczyścić wszystkie filtry, aby zobaczyć wszystkie usługi.

en: You can also delete its future events.
pl_PL: Możesz także usunąć jego przyszłe wydarzenia.

en: You can also open its future events.
pl_PL: Możesz także otworzyć jego przyszłe wydarzenia.

en: You can edit or delete each appointment
pl_PL: Możesz edytować lub usunąć każde spotkanie

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
pl_PL: Poniżej znajdziesz wizyty, które wybrałeś do rezerwacji. Jeśli chcesz zarezerwować więcej, kliknij przycisk poniżej.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
pl_PL: Możesz zaimportować następujące kolumny: Imię, Nazwisko, Email, Telefon, Płeć, Data urodzenia, Notatka.

en: You can use this coupon for next booking:
pl_PL: Możesz wykorzystać ten kupon do następnej rezerwacji:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
pl_PL: Możesz użyć tej opcji, aby wyeksportować uczestników<br/>do pliku CSV dla wybranego wydarzenia.

en: You don't have any appointments
pl_PL: Nie masz żadnych wizyt

en: You don't have any custom fields here yet...
pl_PL: Nie masz jeszcze żadnych pól niestandardowych…

en: You don't have any events
pl_PL: Nie masz żadnych wydarzeń

en: You don't have any packages
pl_PL: Nie masz żadnych pakietów

en: You have already booked this appointment
pl_PL: Już zarezerwowałeś tę konsultację

en: You have already booked this event
pl_PL: Już zarezerwowałeś to wydarzenie

en: You have appointments for
pl_PL: Masz konsultacje na

en: You have appointments for this service
pl_PL: Masz konsultacje dotyczące tej usługi

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
pl_PL: Wyłączyłeś wszystkie dostępne metody płatności. Zamiast tego zostanie użyta domyślna metoda płatności z ustawień ogólnych.

en: You have entered an incorrect email.
pl_PL: Wprowadziłeś nieprawidłowy adres e-mail.

en: You have entered an incorrect password.
pl_PL: Wprowadziłeś nieprawidłowe hasło.

en: You have reached maximum number of registered domains
pl_PL: Osiągnąłeś maksymalną liczbę zarejestrowanych domen

en: You will be redirected to the payment checkout.
pl_PL: Zostaniesz przekierowany do strony płatności.

en: Your API key
pl_PL: Twój klucz API

en: Your ID must include at least one letter
pl_PL: Twój identyfikator musi zawierać co najmniej jedną literę

en: Your Information
pl_PL: Twoje informacje

en: Your Name
pl_PL: Twoje imię

en: Your balance has been recharged.
pl_PL: Twoje saldo zostało doładowane.

en: Your card's expiration date is incomplete
pl_PL: Data ważności Twojej karty jest niepełna

en: Your card's expiration year is in the past
pl_PL: Rok wygaśnięcia Twojej karty już minął

en: Your card's security code is incomplete
pl_PL: Kod bezpieczeństwa Twojej karty jest niekompletny

en: Your card number is incomplete
pl_PL: Twój numer karty jest niekompletny

en: Your card number is invalid
pl_PL: Twój numer karty jest nieprawidłowy

en: Your current changes will be lost.
pl_PL: Twoje bieżące zmiany zostaną utracone.

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
pl_PL: Twoje hasło zostało pomyślnie zresetowane

en: Your password has been reset successfully.
pl_PL: Twoje hasło zostało pomyślnie zresetowane.

en: Your postal code is incomplete
pl_PL: Twój kod pocztowy jest niekompletny

en: Zoom Join Link (Participants)
pl_PL: Link dołączenia do Zoom (uczestnik)

en: Zoom Link
pl_PL: Link Zoom

en: Zoom Links
pl_PL: Linki Zoom

en: Zoom Start Link (Host)
pl_PL: Link start Zoom (Host)

en: Zoom User
pl_PL: Użytkownik Zoom

en: (+ Woo Tax)
pl_PL: (+ Podatek Woo)

en: (Paying now)
pl_PL: Płacę teraz

en:  (Incl. Tax)
pl_PL:  (Incl. podatek)

en: and
pl_PL: i

en: appointment is required to be booked now.
pl_PL: konsultacja musi być zarezerwowana już teraz.

en: appointment slots left to be booked
pl_PL: terminy konsultacji pozostały do zarezerwowania

en: appointments are required to be booked now.
pl_PL: konsultacje należy rezerwować już teraz.

en: at
pl_PL: data

en: at {time}
pl_PL: o {time}

en: book appointments before the deal expires!
pl_PL: Masz konsultacje dotyczące tej usługi

en: day
pl_PL: Dzień

en: days
pl_PL: Dni

en: employee
pl_PL: doradca

en: employees
pl_PL: doradcy

en: employees.
pl_PL: doradców.

en: example@mail.com
pl_PL: przykładowy@mail.com

en: filled
pl_PL: wypełniony

en: from
pl_PL: od

en: iCloud App-specific Password
pl_PL: Hasło specyficzne dla aplikacji iCloud

en: iCloud Email Address
pl_PL: Proszę podać aktualny adres email

en: iCloud app-specific password
pl_PL: hasło specyficzne dla aplikacji iCloud

en: iCloud email address
pl_PL: adres e-mail iCloud

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
pl_PL: adres e-mail iCloud i hasło specyficzne dla aplikacji iCloud

en: includes
pl_PL: zawiera

en: includes:
pl_PL: zawiera:

en: locations
pl_PL: lokalizacje

en: mandatory notice
pl_PL: Pole obowiązkowe:

en: month
pl_PL: Miesiąc

en: months
pl_PL: Miesiące

en: of
pl_PL: z

en: on
pl_PL: na

en: out of
pl_PL: z

en: people
pl_PL: Cena pomnoży się przez liczbę osób

en: people waiting
pl_PL: osób czekających

en: person
pl_PL: Osoba

en: person waiting
pl_PL: osoba czekająca

en: placeholder
pl_PL: Znaczniki

en: plain
pl_PL: zwykły

en: reCAPTCHA Type
pl_PL: Typ reCAPTCHA

en: reCAPTCHA on Customer Panel
pl_PL: reCAPTCHA w panelu klienta

en: reCAPTCHA on Employee Panel
pl_PL: reCAPTCHA w panelu pracownika

en: results
pl_PL: wyniki

en: service
pl_PL: usługa

en: services
pl_PL: usługi

en: settings
pl_PL: ustawienia

en: slot left
pl_PL: pozostałe miejsce

en: slots left
pl_PL: pozostałe miejsca

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
pl_PL: Wybrane przez Ciebie terminy są zajęte. Zamiast tego zaproponowaliśmy najbliższe dostępne terminy.

en: spot left
pl_PL: pozostałe miejsce

en: spots left
pl_PL: pozostałe miejsca

en: text
pl_PL: Tekst

en: ticket left
pl_PL: pozostałe miejsce

en: tickets left
pl_PL: pozostałe miejsca

en: to
pl_PL: do

en: try different email
pl_PL: Proszę podać adres E-mail

en: until
pl_PL: do

en: week
pl_PL: Tydzień

en: weeks
pl_PL: tygodnie

en: {booked}/{total} Booked
pl_PL: {booked}/{total} Zarezerwowane

en: {count} Appointment | {count} Appointments
pl_PL: {count} Wizyta | {count} Wizyty

en: {count} Assigned
pl_PL: {count} Przypisane

en: {count} Attendee | {count} Attendees
pl_PL: {count} Uczestnik | {count} Uczestnicy

en: {count} Day | {count} Days
pl_PL: {count} Dzień | {count} Dni

en: {count} Employees
pl_PL: {count} Pracownicy

en: {count} Extras
pl_PL: {count} Dodatki

en: {count} Month | {count} Months
pl_PL: {count} Miesiąc | {count} Miesiące

en: {count} Selected
pl_PL: {count} Wybrane

en: {count} Service | {count} Services
pl_PL: {count} Usługa | {count} Usługi

en: {count} Spots
pl_PL: {count} Miejsca

en: {count} Total
pl_PL: {count} Razem

en: {count} Week | {count} Weeks
pl_PL: {count} tydzień | {count} tygodnie

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
pl_PL: {count} wizyta została usunięta. | {count} wizyty zostały usunięte.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
pl_PL: {count} wizyta nie została usunięta. | {count} wizyty nie zostały usunięte.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
pl_PL: {count} kupon został usunięty. | {count} kupony zostały usunięte.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
pl_PL: {count} kupon nie został usunięty. | {count} kupony nie zostały usunięte.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
pl_PL: {count} klient nie mógł zostać usunięty z powodu przyszłych rezerwacji. | {count} klienci nie mogli zostać usunięci z powodu przyszłych rezerwacji.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
pl_PL: {count} klient usunięty. | {count} klienci usunięci.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
pl_PL: {count} klienci nie zostali zaimportowani z powodu braku imienia, nazwiska, nieprawidłowego adresu e-mail, numeru telefonu lub z powodu kombinacji tych przyczyn.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
pl_PL: {count} klienci z tym samym adresem e-mail już istnieją na liście klientów. Jeśli zdecydujesz się nadpisać te rekordy, niektóre z ich obecnych danych zostaną zastąpione nowymi informacjami.

en: {count} day | {count} days
pl_PL: {count} dzień | {count} dni

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
pl_PL: {count} pracownik został usunięty. | {count} pracownicy zostali usunięci.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
pl_PL: {count} rezerwacja wydarzenia została usunięta. | {count} rezerwacje wydarzeń zostały usunięte.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
pl_PL: {count} rezerwacja wydarzenia nie została usunięta. | {count} rezerwacje wydarzeń nie zostały usunięte.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
pl_PL: {count} wydarzenie zostało usunięte. | {count} wydarzenia zostały usunięte.

en: {count} event | {count} events
pl_PL: {count} wydarzenie | {count} wydarzenia

en: {count} hour | {count} hours
pl_PL: {count} godzina | {count} godziny

en: {count} item selected | {count} items selected
pl_PL: {count} element wybrany | {count} elementy wybrane

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
pl_PL: {count} lokalizacja została usunięta. | {count} lokalizacje zostały usunięte.

en: {count} minute | {count} minutes
pl_PL: {count} minuta | {count} minuty

en: {count} month | {count} months
pl_PL: {count} miesiąc | {count} miesiące

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
pl_PL: {count} rezerwacja pakietu została usunięta. | {count} rezerwacje pakietów zostały usunięte.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
pl_PL: {count} rezerwacja pakietu nie została usunięta. | {count} rezerwacje pakietów nie zostały usunięte.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
pl_PL: {count} pakiet został usunięty. | {count} pakiety zostały usunięte.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
pl_PL: {count} zasób został usunięty. | {count} zasoby zostały usunięte.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
pl_PL: {count} zasób nie został usunięty. | {count} zasoby nie zostały usunięte.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
pl_PL: {count} usługa została usunięta. | {count} usługi zostały usunięte.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
pl_PL: {count} usługa nie została usunięta. | {count} usługi nie zostały usunięte.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
pl_PL: {count} podatek został usunięty. | {count} podatki zostały usunięte.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
pl_PL: {count} podatek nie został usunięty. | {count} podatki nie zostały usunięte.

en: {count} week | {count} weeks
pl_PL: {count} tydzień | {count} tygodnie

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
pl_PL: {count}x Wizyta | {count}x Wizyty

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
pl_PL: {successfulImports} z {totalRows} klientów zostało zaimportowanych do Twojej listy klientów.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
pl_PL: „Data i czas rezerwacji” ustawi limit na podstawie daty utworzenia rezerwacji, niezależnie od daty i czasu wydarzenia.<br>„Data i czas rozpoczęcia wydarzenia” ustawi limit na podstawie daty i czasu rozpoczęcia wydarzenia.
